Какво трябва да се носи като отиваш да раждаш?

  • 1 535
  • 6
Искам някой да ми каже какво трябва да се носи като се отива да се ражда?Сега ходя при един гинеколог а той нищо не ми обяснява и за това не знам какво да правя.Искам също да ми кажете какво означава да имаш калцирана плацента и много ли е страшно?На мен една лекарка ми каза че съм с такава плацента и ме е страх много.Опасно ли е?Ще чакам отговорите ви?А и друго да попитам:В Бургас кой лекар ще ми препоръчате?Вече съм възмутена от всички лекари в Бургас.
Виж целия пост
# 1
Най-добре питай в болницата, в която ще раждаш. Колкото болници, толкова изисквания!!!
Лека бременост!!!  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Най-добре питай в болницата, в която ще раждаш. Колкото болници, толкова изисквания!!!
Лека бременост!!!  bouquet Heart Eyes
Така си е Peace
Виж целия пост
# 3
Ами освен всички стандартни неща, които ще ти трябват (нощница, чехли, тоалетни принадлежности) си вземи чорапи, за да не ти измръзнат краката, докато раждаш, памперси, силно абсорбиращи превръзки, хавлиени кърпи, халат, мокри кърпички, чаша. Другите неща могат и после да ти ги донесат - дрешки за изписането за бебо и за теб.
Виж целия пост
# 4
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/75/37/
Виж целия пост
# 5
Зависи от болницата. При нас за детето нищо не се носи, всичко си му дават от болницата. А за себе си носих: Пантофи, чехли (като се намокрят в банята, едните да има с какво да ходиш); вилица, лъжица и ножче; превръзки; бельо; връхна дреха (ако захладнее); тоалетни принадлежности; нещо за четене (на мен не ми остана време да чета, но акушерките много се радваха да си уплътнят времето с моето списание). Горе долу това бяха нещата които аз носих.
Леко и безпроблемно раждане
Виж целия пост
# 6
на мен ми вършиха страхотна работа памперсовите пелени.застилат се на леглото ти,за да попиват течовете от теб.и нещо от собствен опит-купи шишенце капки за колики Саб симплекс.дано не ти потрябват,ама ние направихме първата криза още в бълницата и нямаше кой да ми даде дори няколко капчици.не че много помагат,но успокояват временно.успех и леко раждане!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия