Пигментация-може ли нещо да помогне при дете?

  • 601
  • 5
Дъщеря ми е на 7 години и има голямо петно на челото -  с неправилна форма и мисля, че лятото потъмнява още повече. Има ли някакъв крем, който би помогнал? Само да уточня, че не ми се води на кожен лекар, защото са пълни некадърници в Бургас (освен ако не ми препоръчате конкретно име на лекар, който си разбира от работата). Когато я заведох на лекар, той видя на гърба й белезите от варицелата, дето я беше карала преди няколко месеца и "професионално" заяви, че това на челото и на гърба й са гъбички  Shocked и й изписа такова лекарство (естествено без ефект).
Виж целия пост
# 1
слагай крем с висок УВ, за да не потъмнява допълнително
аз имам такова петно на врата, не съм намерила лек за себе си и за това не мога да те посъветвам друго
за моето също съм чувала диагнозата "гъбички", но с антигъбичково не се маха, с избелваши кремове - също
Виж целия пост
# 2
А тава петно по рождение ли е?
Виж целия пост
# 3
Да си призная честно незнам дали е по рождение. Забелязах го като беше на около 2 години и беше по-малко и бледо. Така че може и да и е било по рождение, но да не се е забелязвало
Виж целия пост
# 4
Да си призная честно незнам дали е по рождение. Забелязах го като беше на около 2 години и беше по-малко и бледо. Така че може и да и е било по рождение, но да не се е забелязвало

попитах ,защото аз имам на крака по рождение като луничка но доста по-голямо...синът ми е на 2 годинки и има същото на същото място, но при него е по-бледо от кожата му ,като изцапано с пудра...отплеснах се...явно теб те притеснява от естетична гледна точка и наистина е добре да заведеш детето и при друг кожен лекар.За съжаление не мога да те насоча ,но искрено ти желая да намериш решение на проблема!
Виж целия пост
# 5
Има тема "Къде в Бургас..." тук в "Красива мама". Доста майки са писали. Не може да не знаят някой добър дерматолог.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия