Ако се опитат да ви възбудят, бийте отпор!

  • 773
  • 12
  Заловили са пратка с Африканска виагра, има я на пазара предполага се. Така че, ако някой ви пробутва да дъвчете странни листа и пъпки, бъдете на-щрек щото се щръквало много Laughing
Виж целия пост
# 1
А какво ще ми щръкне  Mr. Green
този орган ми липсва,требе заместител  Whistling
Виж целия пост
# 2
Kasidy изпокара народа с другата си тема , а сега вече с тая виагра и бой сигурно ще има  Laughing , особено ако има и вече опитали от нея  Laughing
Виж целия пост
# 3
Аз? Кой съм скарала бре? Форумски инсинуации са това
Относно африканската мераклийска виагра, просто предупреждавам...да не стане някой сакатлък Grinning
Виж целия пост
# 4
Не виждам нищо лошо във възбуждението, пък било то и изкуствено. Алилуя!
Макар, сезонът да е еротически, види ми се ординардно да се възбуждат животинските инстинкти. Ко му плащаш?  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Кво ти се е възбудила тая стрелка до аватарчето? Опитваш се да ни покажеш нещо ли? Знаем,че посоката е нагоре и само нагоре Laughing
Виж целия пост
# 6
Разбира се, че ще те послушам. Само ми кажи какво пуши, докато го писа това. Няма да му бия отпор.
Виж целия пост
# 7
Така че, ако някой ви пробутва да дъвчете странни листа и пъпки, бъдете на-щрек щото се щръквало много Laughing

Добре, че казваш, че иначе както имам навика да дъвча всякакви странни листа и пъпки, дето ми предлагат... hahaha
Виж целия пост
# 8
Пуших обичайното. Отнеси въпроса си до Бургартабак. Симпатична си ми Гоце, особено когато обявяваш че няма да биеш отпор. Mr. Green
Абе все някоя пъпка си дъвкала...Не стига че ви информирам, а и мрънкате Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Не стига че ви информирам, а и мрънкате Crossing Arms

 spoko
Виж целия пост
# 10
Аааааааа  Mr. Green зависи кой ми я предлагааа Whistling  Whistling
Виж целия пост
# 11
Ще дъвчеш ако подателя те кефи, така ли?!
Виж целия пост
# 12

Тъй, тъй  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия