складове на тсм къде?

  • 1 095
  • 16
Искам да си купя лятна количка тсм, но от склад, ясно защо Wink
Знаете ли къде в София има?
Виж целия пост
# 1
Виж тук, но незнам доколко е актуална информацията, защото темата е от миналата год.  newsm78
Виж целия пост
# 2
Тук.
Виж целия пост
# 3
new info needed Grinning
Виж целия пост
# 4
Само да вметна, че склада в сградата на Аптечно управление (на бул. Цар Борис ) вече не работи. Пращах приятеля ми миналия месец и вече не са там.
Виж целия пост
# 5
Тъй де, тъй де - и аз щото...  Sunglasses
Виж целия пост
# 6
Ми моЙто не е старо, пък ако има мами с ново, ще пишат предполагам. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
В Младост 2 на последната спирка на рейс 306  Peace
Виж целия пост
# 8
Добре де, аз живея точно на последната спирка на 306, но не съм и чувала за такова нещо. Е где ще го бъде това, пак съм пропуснала да разбера. newsm78
Виж целия пост
# 9
Добре де, аз живея точно на последната спирка на 306, но не съм и чувала за такова нещо. Е где ще го бъде това, пак съм пропуснала да разбера. newsm78
До колкото знам това там не е склад, а малък магазин. Днес мисля да отида да го "преслушам" докато се разхождаме с чавето /ние сме в Младост 4/ и ще докладвам.  Peace
Виж целия пост
# 10
Добре де, аз живея точно на последната спирка на 306, но не съм и чувала за такова нещо. Е где ще го бъде това, пак съм пропуснала да разбера. newsm78

Нали където прави кръг рейса има едно кафе на втория етаж, като застанеш с гръб към кафето с/у теб, аз доколкот знам го водят склад, ама не съм очарована от това което предлагат вътре.
Виж целия пост
# 11
чакаме с нетърпение да докладваш Grinning
Виж целия пост
# 12
Ходих в склада в Младост миналия петък. Нямаше колички и казаха , че няма да внасят. Стори ми се , че беше затрупано с боклуци. Единствено едни тениски, едноцветни по 3 лв бяха по- добре. За техниката нищо не мога да кажа, но мъжо казва , че са боклуци. Видях някакво детско дървено столче, като това в атракциона и преносима кошарка, но за пари не погледнах. 
Виж целия пост
# 13
Няма колички в Младост 2 и не знаят дали ще имат...  Cry
Виж целия пост
# 14
Този склад почти винаги е празен.Имам чувството,че преди да разтоварят тира си заделят стоката.За колички съм чувала от приятелка,че си я е поръчала от магазин в центъра.Дала е капаро и са и я доставили.Звъннете най-добре на  центр.офис на фирмата в Пловдив.Там имат най-точна информация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия