събирам мнения за детска стая

  • 1 680
  • 23
направих този проект на стая за момиченце на 11г
Кажете си мнението-какво ви харесва -какво не -какво да промена-какво да добавя или махна
искам да събера мнения от различни хора ,прееди да покажа проекта на клиентите
http://annaanastasova.multiply.com/photos/album/23
Виж целия пост
# 1
Проекта е страхотен, само тези плакати на чалгаджииките хич не ми се връзват с цялостният вид на стаята. Иначе направо му завиждам на това момиченце, което ще има такава стая  newsm03
Виж целия пост
# 2
На мен ми е много шарено, но няма аз да живея в тази стая.
Виж целия пост
# 3
Според мен цветята трябва да останат само на едно място, като акцент. Така ми се струва много претрупано.
Виж целия пост
# 4
Харесва ми,но според мен цветята са в повече!Иначе харесвам комбинация от няколко цвята.Допаднаха ми скритите в таблите на леглото шкафчета!Хитро и прибрано!Браво! Искам само да питам:цветята върху мебелите как ги виждаш-рисувани с боя или...?
Виж целия пост
# 5
Проекта е страхотен, само тези плакати на чалгаджииките хич не ми се връзват с цялостният вид на стаята. Иначе направо му завиждам на това момиченце, което ще има такава стая  newsm03
ау у  у  у    за какви чалгаджийки говориш.Къде ги видя newsm78Нито Бионс нито Еминем нито пък Аврил имат нещо общо с чалгата,а плакатите са там,защото почти всака девойка мечтае да може да си налепи плакати на любими изпълнители
Харесва ми,но според мен цветята са в повече!Иначе харесвам комбинация от няколко цвята.Допаднаха ми скритите в таблите на леглото шкафчета!Хитро и прибрано!Браво! Искам само да питам:цветята върху мебелите как ги виждаш-рисувани с боя или...?
Найлесния начин е мебелите да се изработят от МДФ да се боядисат и отгоре да се залепи напечатан винил,така ще може след време да се сменя визията на шкафовете
Виж целия пост
# 6
Хареса ми, но цветята ми идват в повече... Бих ги оставила по мебелите, защото там стоят ефектно, но стените щях да ги направя едноцветни, макар и всяка в различен цвят...
Виж целия пост
# 7
Проекта е страхотен, само тези плакати на чалгаджииките хич не ми се връзват с цялостният вид на стаята. Иначе направо му завиждам на това момиченце, което ще има такава стая  newsm03
ау у  у  у    за какви чалгаджийки говориш.Къде ги видя newsm78Нито Бионс нито Еминем нито пък Аврил имат нещо общо с чалгата,а плакатите са там,защото почти всака девойка мечтае да може да си налепи плакати на любими изпълнители
Извинявам се   bouquet Не съм доогледала плакатите  Embarassed (найстина не са чалгаджийки), но все пак мисля, че без плакатите ще е по добре.  Съгласна съм, че тинейджърите умират да си лепят плакати(и аз съм лепила), но нали ставаше въпрос за 11 годишно момиченце. Аз съм далеч от проектирането, обзавеждането и дизайна на детски стаи, просто си казвам мнението.
Виж целия пост
# 8
благодаря ви момичета за отговорите.И на мен цветята ми идват в повече,но според дъщеря ми -която е точно на 11-даже били малко/според нея например и по другите мебели трябвало да има/Затова събирам мнения от родители-защото в крайна сметка те дават парите и ако на тях не им харесва...........  Rolling Eyes #Crazy
Виж целия пост
# 9
според мен е доста шарено  а и бюрото не ми допада като модел ,но всеки си има мнение.
Виж целия пост
# 10
Мога да допълня, че бюрото е по-добре да е ъглово, ще има повече работно място, а и светлината ще пада по-удачно(да не свети в екрана на компютъра например). Бих отворила леглото към бюрото и бих сложила по-ниско шкафче или шкафчето да е  елемент от самото бюро. По-скоро бих търсила разнообразие в стените -цвят, тапети, отколкото в лепенето на винил. Гардеробът може да е с боядисани стъклени врати.  Peace
Виж целия пост
# 11
На мен също ми се струва шарено. Такава обстановка ще ми омръзне бързо и ще почне да ме натоварва. Моето виждане е, че стените може да са разноцветни в меки цветове, мебелите също бих избрала едноцветни, килима, пердетата и дамаската на леглото шарени според вкуса в момента, защото могат да се сменят периодично за разнообразие. Но пак казвам, че това си е мое мнение, защото хората сме с различни вкусове. Най-добре е да разбереш какви предпочитания имат клиентите ти.
Виж целия пост
# 12
Много е хубаво! Според мен всичко си е на местото. Не ми е шарено - все нежни цветове са. Пък и детето си го харесва! Наистина само бюрото може някакси още да се разшири, като под ъгъл.
С латекс е добре, по-хигиенично е от тапети. А и ако винилните цветя наистина без проблем се отлепят/залепят- доста по-лесни ще са ви ремонтите после  Wink
Виж целия пост
# 13
Страхотно е! Свежо, смело и цветно! Само не ми харесва цветът на килима и завивките, нещо не ми се връзват с общата концепция
Виж целия пост
# 14
според мен е доста шарено  а и бюрото не ми допада като модел ,но всеки си има мнение.
И аз така мисля.   Peace А цветовете съобразени ли са с предпочитанията на момичето? Не всеки харесва бонбонено розово!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия