Що за вирус е това?

  • 927
  • 4
От 4-ри дни имам постоянна неповлияваща се Т 37 градуса. Тя не ме притеснява толкова колкото главоболието което получавам от нея. Просто имам чувството, че главата ще ми се пръсне. Пия всякакви противагрипни прахчета и витамини. Тъй като малкия и баща му скоро бяха болни, но с много висока Т си мисля че съм прихванала от тях. И двамата бяха на АБ сега са добре, но аз нямам оправия. Само заради малкия и превантивно пия Оспамокс, за да не премине в бактериална инфекция, но се чувствам като парцал. Нямам червено гърло, нямам болки в ушите, нямам хрема, нямам никакви оплаквания. Само тази Т вече 4 дни която от нищо не се повлиява дори от течен аналгин. Та питам Що за вирус е това?
Виж целия пост
# 1
Направи изследвания за всеки случаи,но може би имаш по силна имунна система от тях и само тези симптоми се проявяват.Пожелавам ти бързо оздравяване.
Виж целия пост
# 2
Незнам моя слу4ай дали е като твоя,но и аз в4ера бях с температура 37.5,ту спадаше,ту се ка4ваше.Сливиците толкова са ми се подули,4е и вода едвам пия.Лимфните възли и те също и не мога да си врътна главата.Вси4ки кокали ме болят,а и разтройство имам,като парцал съм.Естествено съм на антибиотик.
малкия пък от три дни и той с 37.5,пак така ту я сваля,ту я ка4ва,запо4на да кашля и му изсписаха антибиотик Hug
Виж целия пост
# 3
Направи изследвания,неискам да съм лош пророк и да плаша никой но сега научих за познат със същите симптоми който се изследва за менингит.
Виж целия пост
# 4
А защо искаш да сваляш  37С newsm78.Дори да се разболяваш не се дава нищо при Тпод 37,5-37,7.Да не говорим,че се препоръчва и до 38 нищо да не се дава.Това е естествения начен организма да се справи с причинителя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия