Какви кичури на тъмна коса??

  • 4 850
  • 16
Искам да си освежа цвета на косата-но незнам точно как Simple SmileЕстествено черна, но преди няколко месеца се вапцах с червена къна и сега горният слой ми е ужасен Crazy чудя се дали да се вапцна с черна боя или някакви кичури да си прасна newsm78Преди 2 лета си направих руси и оранжеви кичури Sick и този вариант отпада напълно.Червено не искам изобщо Crossing Arms Ще ми се светлокестеняви кичури, нещо като капучино newsm78
Виж целия пост
# 1
Ще ми се светлокестеняви кичури, нещо като капучино newsm78

Няма да стане върху червената боя. Чевеното винаги ще избива и ще оранжавеят кичурите. Дори и черно да сложиш отгоре - червеното пак пробива
Виж целия пост
# 2
Ще ми се светлокестеняви кичури, нещо като капучино newsm78

Няма да стане върху червената боя. Чевеното винаги ще избива и ще оранжавеят кичурите. Дори и черно да сложиш отгоре - червеното пак пробива
Peace
Виж целия пост
# 3
Ще стане манджа с грозде. По-добре си сложи черна боя. 100 % ще имаш червеникъв оттенък на слънце, ама тази къна 'дето си я сложила трудно ще я махнеш.
Виж целия пост
# 4
Аз сега виждам, че червеният ти цвят е от къна - върху нея боята още по-трудно хваща
Виж целия пост
# 5
Това за освежаване на прическата с кичури е добра идея.
А преди няколко години имах руси кичури. Много трудно се "отървах" от тях. Боядисвах се, боядисвах се, а те все си избиваха  ooooh!. Повече не искам да чувам за руси кичури.

За кестенява коса, какви бихте препоръчали?
Виж целия пост
# 6
Това за освежаване на прическата с кичури е добра идея.
А преди няколко години имах руси кичури. Много трудно се "отървах" от тях. Боядисвах се, боядисвах се, а те все си избиваха  ooooh!. Повече не искам да чувам за руси кичури.

За кестенява коса, какви бихте препоръчали?

Светло- или тъмнокестенява?
Виж целия пост
# 7
[Светло- или тъмнокестенява?

По-скоро светла.
Виж целия пост
# 8
По добре
Ще стане манджа с грозде. По-добре си сложи черна боя. 100 % ще имаш червеникъв оттенък на слънце, ама тази къна 'дето си я сложила трудно ще я махнеш.
Peace
Виж целия пост
# 9
По добре остави косата на спокойствие да си израсте. А и върху къната никаква боя няма шанс...
Виж целия пост
# 10
За кестенява коса, какви бихте препоръчали?
аз ти препоръчвам един до два тона по-светли
Виж целия пост
# 11
По добре остави косата на спокойствие да си израсте. А и върху къната никаква боя няма шанс...
Peace
и аз така мисля
Виж целия пост
# 12
[Светло- или тъмнокестенява?

По-скоро светла.

На светлокестенява най-харесвам шарени кичури. В смисъл - тънки руси ( бяло русо и по-нормално русо), медни и една-две идеи по-светлокестеняви от основата. Ммммм, чудно става!
Виж целия пост
# 13
Аз в момента съм с червена основа,но със светло медени кичури,някои от тях са даже руси.
Много е свежарско!
Виж целия пост
# 14
Аз в момента съм с червена основа,но със светло медени кичури,някои от тях са даже руси.
Много е свежарско!

а тена ни лицето ти какъв е?- аз съм по-тъмна и мисля че няма да ми е добре newsm78 иначе идеята ти много ми допада Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия