бременна ли съм

  • 871
  • 4
от  няколко дни научих за този саит и всеки ден влизам.с приятеля ми този месец за първи път работихме за бебче.цикълът ми е на 1-ви.а за овулация,бт въобще си нямам и напредстава,кога ми е и колко ми е бт.правим го почти всеки ден..преди няколко дена яичницете ме заболяха все едно ще ми идва.става ми лошо,но съм малко и болна и незнам от какво е,а за тест ми казаха че трябва да изчакам закъснението,за да си направя.на 20 год.съм и до сега не съм с еинтересувала от тези неша,моля ви да ми помогнете,защото както аз така и моите приятелки на са инфорирани.Кога настъпва овулацията,какво значение има бт.моля ви кажете ми,мислите или че съм бременна и по какво да позная
Виж целия пост
# 1
Здрасти и добре дошла в този прекрасен форум  bouquet
По принцип овулацията настъпва в средата между циклите(ако цикъла ти е 28 дни, като се брои от първия ден на менстр. цикъл, овулация настъпва около 14-я ден, при редовен МЦ). Разбира се така не е при всеки. За това в аптеките се продават овулационни тестове. От 10-я ден започваш да си правиш тест. Всеки ден по един. Когато ти покаже две червени чертички(дори втората да е по-слабо червена) правите секс по един път на ден в продължение на три-четири дни. И със сигурност ще стане, дали веднага или след известно време Божа Работа. Praynig
Има и други нещяа за казване, но ще оставя и за останалите във форума Wink
Успех Peace
Виж целия пост
# 2
Като начало виж тук и тук. Повечето от въпросите ти са дискутирани там.
Виж целия пост
# 3
Много е рано да се каже според мен, изчакай спокойно и си направи теста.
За овулацията, БТ и всичко можеш да прочетеш в темите, изписано е много.
Щом го искате желая ви да е станало.
Желая и на всички такъв късмет, да опитат веднъж и да се получи.
Виж целия пост
# 4
В библиотеката има много теми за това, с богата и точна информация  Peace

Дано да има с какво да се похвалиш в най-скоро време!  Hug Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия