HELP

  • 1 092
  • 7
Дано не Ви писне от мене,ама пак за проблем пиша.
Търся детегледачка.
Но като чуят за близнаци и се палшат.Не искам нещо кой знае какво,но... Confused
Хайде мами помагайте Praynig
От Варна сме и живеем в района на НАП-а(стадион Черно море-Морскто училище)
Виж целия пост
# 1
Мога само да стискам палци!
Никак не е лесно с току що проходили близнаци (не знам колко са големи твоите)...
Моите ги отгледа жертвоготовна баба, но имаше и помощ.
Виж целия пост
# 2
Ако предложиш солидна сумичка ще намериш детегледачка. Зависи на каква възраст са и колко са палави децата освен това. Ако са трудни за гледане ще имаш проблем. Трябва да намериш начин да привлечеш жената. Аз лично бих се навила да гледам едногодишни близнаци само ако съм много изпаднала и животът ми зависи от тази работа и освен това ми плащат порядъчно така че да мога да живея с тази заплата, а не като страничен доход. Защото ми изглежда невъзможно наред с гледане на близнаци да работя и нещо друго  #Crazy Освен разбира се ако не става дума за час два дневно гледане, но не мисля, че имаш предвид това
Виж целия пост
# 3
по принцип търсим човек от 11 до 17,за да може мама да помага в работата на татко от време на време,но основната идея е да се помага на мама при излизане на разходки и т.н.
Все някога точният човек ще бъде на точното място Praynig
Виж целия пост
# 4
ами защо не потърсите някоя позната лелка на средна възраст-с добро сърце която да има желание да ги гледа -естествено с заплащане де Simple Smile Peace
Виж целия пост
# 5
Това и търсим Peace
Виж целия пост
# 6
по принцип търсим човек от 11 до 17,за да може мама да помага в работата на татко от време на време,но основната идея е да се помага на мама при излизане на разходки и т.н.
Все някога точният човек ще бъде на точното място Praynig

А в агенции питали ли сте?
Виж целия пост
# 7
засега не,но може и да опитаме Thinking
реших да пробвам първо тук Peace
да се ориентирам и да получа някакви препоръки Naughty
благодаря на всички писали до сега Hug
очаквам оферти и съвети
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия