Резиденция Евксиноград?

  • 9 495
  • 20
Били ли сте там на семинар или на почивка? Интересува ме имате ли впечатления? Ето тук се предлага http://www.travel.government.bg/evksinograd/index.php
Виж целия пост
# 1
Били ли сте там на семинар или на почивка? Интересува ме за лятна почивка с дете имате ли впечатления? Ето тук се предлага http://www.travel.government.bg/evksinograd/index.php
Била съм, но само на дегустация. НЯмам впечатления от стаите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
еееех, не трябваше да съсипват и това място...от какъв зор пак да се отдават за сезона апартаментите? Споням си преди години като  го отвориха на какво заприлича....преди две години бях там и имах възможност да се разходя ...невероятна красота ,чистота ,идилия..но докато не стъпи крак на турист там! Жалко!
резиденция "Евксиноград"
Виж целия пост
# 3
Не виждам защо да не се отвори за туристи, и сега има достатъчно организирани събития в Евсиноград. Струва ми се, че за почивка с дете в класическия смисъл не е подходящо, но за обиколна екскурзия или за запознаване с история, не виждам проблем. Не всички туристи са вандали...
Виж целия пост
# 4
Била съм на почивка там преди 15г  в едно хотелче близко до бариерата, не помня името. Беше най хубавото място на нашето черноморие. Самото хотелче не беше нещо особено, но парка - невероятен. Там има много вили, бунгала и т.н. Плажът беше супер чист, с шатри и сервиране. Интересно дали сега е западнало като повечето бивши резиденции?  Може би самия дворец не го отварят за почивка, а само околните вили.
Виж целия пост
# 5
Аз да попитам - какъв е реда и начина да се влезе на обиколна екскурзия....,че никога не съм влизала там... Confused
Виж целия пост
# 6
Аз да попитам - какъв е реда и начина да се влезе на обиколна екскурзия....,че никога не съм влизала там... Confused
Хм, ще питам, били сме 3-4 пъти там, но никога не съм го организирала аз.
Гледам сега тези снимки ... видях стая ... на мен никак не ми понася да спя в такива ... носят някакво минало, мен това не ми действа добре. Спомням си веднъж в резиденцията на Арбанаси ни настаниха в т.нар. автентични стаи. Това ще рече запазена от Тошово време. Еми цяла нощ не можах да спя, едно ми е неспокойно. Вероятно си внушавам, но не мога. На другия ден се освободиха НЕавтентични стаи и поисках да ни преместят  Laughing А пък след като погребаха И. Павлов там се е налагало 2 пъти да спим ... ужас ... докато заспя е едно гледане през прозорците .. и аз не знам какво очаквам да видя, ама ...  Mr. Green Така, това не беше много по темата  Grinning
В двореца гаранция не се спи, той е като музей. Има други тела за настаняване, мисля бяха 2.
Виж целия пост
# 7
Diwa- тази спалня,която виждаш е именно в двореца, но там наистина със сигурност няма да се спи. А за разходка- поне досега нямаше такова нещо и достъпът беше ограничен.но при положение,че сега ще се отдават вилите под наем,сигурно ще може и да се влиза да се разглежда/ поне парка/, за двореца- не знам.
Виж целия пост
# 8
Ами още преди 10-15 години знам,че беше отворено за около месец за групови посещения с екскурзовод,но тогава не ходих.После не съм чувала,но предположих че все още има или пак има и затова питам - да го видя!
По едно време имах познат,който работеше там и все ми викаше да ида да разгледам,ама на...
Виж целия пост
# 9
Била съм на почивка там няколко пъти и за мен това е едно от най-прекрасните и спокойни места останали по българското черноморие или бяха останали.
Всичките стаи и апартаменти са в стар стил, но доста луксозни и приятни.Когато нямаше свободен прием беше адски добре, но вече ....
Ние с мъжа ми бяхме на почивка преди 2 години август месец и на плажа първия ден бяхме самички.Комплекса беше почти празен, заради изборите.Но и да не бяха те пак си е доста добре- не минават коли през комплекса, супер спокойно е, има забавления.Уникална панорама, добри места за хапване-общ ресторант, рибен такъв на самия плаж) и хубаво вино.
Тази спалня от снимката е в самия дворец, където няма шанс да настанят никой

п.п. не ми се отваря линка
Виж целия пост
# 10

Много е красиво. Никога не съм ходила, а и снимки не бях гледала. Все едно не е в България. Флюбена съм.
Виж целия пост
# 11
Абе не е за първи път. Преди 5-6 години пак имаше някакви опции да се почива там.
konstans, какви забавления пък предлага Евксиноград. Там има всичко друго, но не и забавления.
Виж целия пост
# 12
От там само знам ботаническата градина
Виж целия пост
# 13
Абе не е за първи път. Преди 5-6 години пак имаше някакви опции да се почива там.
konstans, какви забавления пък предлага Евксиноград. Там има всичко друго, но не и забавления.
Тръгвайки за там аз отивам на почивка.Играли сме боулинг, взимали сме си лодка, на рибния става купон чат-пат.За мен си е забавно, защото в същото време и си почивам и никой не ми тъпче по главата, няма хиляди хора.Като ти писне на където и да хванеш все  ще има какво да правиш.
Виж целия пост
# 14
Искаме да заведем наши приятели от чужбина,но не знаем дали пускат свободно и какво е работното време.Става въпрос за периода 12-25.05.2007.Или ако знаете някакви тел.,на които мога да ги питам?
Бяхме в Ботаническата градина в Балчик миналата година и много им хареса.Сега търсим нещо подобно- Евксиноград заслужава ли си?
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия