Кастаниен - моля за рецепта

  • 1 323
  • 16
Пак съм аз и пак си купих гъби дето не ги знам какви са и как да ги приготвя Blush
Гуглето мълчи за тези гъби. Всъщност аз и не знам точно как да напиша името им на английски де, може би не го уцелвам Rolling Eyes
Но понеже съм сигурна, че вие можете да ми помогнете, разчитам на вкусни рецептички Hug
Виж целия пост
# 1
Никой ли не знае рецепта Sad
Виж целия пост
# 2
Къде ги намираш тези непознати гъби?
Виж целия пост
# 3
От Хит ги купувам
Виж целия пост
# 4
Пак съм аз и пак си купих гъби дето не ги знам какви са и как да ги приготвя Blush
Гуглето мълчи за тези гъби. Всъщност аз и не знам точно как да напиша името им на английски де, може би не го уцелвам Rolling Eyes
Но понеже съм сигурна, че вие можете да ми помогнете, разчитам на вкусни рецептички Hug
Мариновани ли са?
Виж целия пост
# 5

Еее, ти пък.... за мариновани гъби рецепта няма да искам Laughing Пресни са
Виж целия пост
# 6
Опиши ги как изглеждат Wink.
Виж целия пост
# 7
Опиши ги как изглеждат Wink.

 Laughing Ми на гъби си приличат - с пънче, шапчица.... дребнички са и са тъмно кафяви
Виж целия пост
# 8
Еее фен съм ти да знаеш Hug  заради теб си купих ПортоБела  bouquet Laughing

За съжаление не мога да помогна в случая с тези гъбки newsm78, в Гугъла ми излизат само рецепти с кестени Laughing ....но бих ги задушила с малко масълце и копър, до сега не съм опитвала гъба, която по-този начин да не е страхотна /изключвам пърхутките/  Hug
Виж целия пост
# 9
Еее фен съм ти да знаеш Hug  заради теб си купих ПортоБела  bouquet Laughing

За съжаление не мога да помогна в случая с тези гъбки newsm78, в Гугъла ми излизат само рецепти с кестени Laughing ....но бих ги задушила с малко масълце и копър, до сега не съм опитвала гъба, която по-този начин да не е страхотна /изключвам пърхутките/  Hug

Anim, ти как приготви портобело-то? И хареса ли ти? Тази рецепта, която правих аз не беше особено добра Confused
Виж целия пост
# 10
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185863.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100172.0
Виж целия пост
# 11

Anim, ти как приготви портобело-то? И хареса ли ти? Тази рецепта, която правих аз не беше особено добра Confused

Ами при липса на време и освирепяла от глад  Laughing ги метнах на грил тигана със соев сос. На мен лично много ми харесаха, мъжо рече "Миии гъби като гъби" Laughing , но следващият път ще пробвам с тях рецептата на Лео, досега не съм слагала сметана на пълнени гъби, а при Порто Белото има мегдан за пълнене Hug

Иначе от тук си харесах няколко рецепти http://mushroominfo.com/recipes/recipesearch.html
Виж целия пост
# 12
Аз също бих ги задушила с масло. Да им сложиш лук и сметана си е грях за гъбата, лично мнение Wink разбира се.
Виж целия пост
# 13
Anim, мерси за този сайт  bouquet

Реших, че ще ги направя по рецептата, която Дона ми даде за шии таке, пък ще видим какво ще се получи newsm78
Виж целия пост
# 14
Държа да кажа ни всички, които проявяват интерес към тези гъби - много са ароматни и са наистина вкусни! Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия