да се съберем

  • 2 997
  • 43
Привет на всички,
от скоро пиша тук, но се радвам, че ви открих. Изчела съм доста теми и намерих много полезни съвети.
Ще се радвам да се запозная с вас. Така, че кажете какво мислите за една сбирка, в София?

Хубав ден и късмет на всички.  Laughing
Виж целия пост
# 1
Ами то май е време за една такава  Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Ами ние една част от пишещите тук от време на време, по две, по три, че и повече се виждаме Mr. Green, но не е лошо за една по-мащабна така да се каже форумска среща Laughing
Виж целия пост
# 3
Ами ние една част от пишещите тук от време на време, по две, по три, че и повече се виждаме Mr. Green, но не е лошо за една по-мащабна така да се каже форумска среща Laughing
...издадохме се!  Mr. Green
   Май вече наистина е време за гяяяяяма среща. След предишната среща МОМИЧЕ роди, сега като гледам КАКЧЕТО какво се е запънала - сигурно чака среща, след която да се пренесе директно в Шейново. Wink
   п.п. Много бих се радвала, ако най-накрая дойде и Лали.   bouquet
Виж целия пост
# 4
О-па-ла. Не мога да повярвам. Laughing
Виж целия пост
# 5
О-па-ла. Не мога да повярвам. Laughing
   Lali, не само аз ще се радвам да дойдеш, повярвай ми! Хайде сега да не ги издавам съфорумките, с които си говорим за теб /с добри чувства - наистина/, но сме единодушни, че ще ни е приятно да се запознаем с теб.
Виж целия пост
# 6
след празниците спокойно можем да се съберем и да ги отпразнуваме, ок? Grinning
Виж целия пост
# 7
 newsm44
чудесно, ако е след почивните дни  може да се включа и аз, защото на 2.05 пътуваме за сф за биопсията на мъжът ми.
Виж целия пост
# 8
О-па-ла. Не мога да повярвам. Laughing
   Lali, не само аз ще се радвам да дойдеш, повярвай ми! Хайде сега да не ги издавам съфорумките, с които си говорим за теб /с добри чувства - наистина/, но сме единодушни, че ще ни е приятно да се запознаем с теб.

Изненадана съм, мислех, че вашата групичка не ме долюбва много-много. Laughing
Успех и късмет на всички. newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 9
   В грешка си, Лали! Както не сме приемали грубият ти понякога тон, така сме се и възхищавали на знанията ти и желанието ти винаги да си от помощ със съвет.
   Това, че сме влизали в преки диалози с малко по-остър тон, не пречи да те оценим като отговорен, разумен и умен  човек, а общата борба, която водим, смятам, че ни е сплотила доста.
   Не оставай с грешни впечатление, че ние сме безволеви момичета, които само търсят някой , който да ги гали по гръбчето и да ги успокоява. Всяка една от нас минава по тежък път - от различно естество. Не сме лигли, глезли, а сме борбени. Открили сме именно този дух И В ТЕБ, а това е качество достойно за уважение!
Виж целия пост
# 10
 newsm03  love001 newsm53
Виж целия пост
# 11
Подкрепям напълно написаното от Голдънски и Лали мога да те уверя, че това не са писания продиктувани от бушуващи хормони Wink, а самата истина Peace.
Може да сме имали пререкания, но нали в спора се ражда истината Laughing.
Пожелавам и на теб много, много късмет и успехи в борбата за детенце  bouquet
Наистина лично и на мен ще ми е много приятно да се запознаем Laughing

А колкото до срещата давайте да се организираме Laughing
Виж целия пост
# 12
Хей супер, и аз съм ЗА една срещичка. Много ще се радвам да се запозная с вас борбени момичата... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 13
Nikolina pikolina, идеята ти e страхотна!!!! Искам и аз да срещна хората, които ми помагаха със съвети.   bouquet
Виж целия пост
# 14
мдааааам, и аз съм много ЗА!   bouquet   след тези празници и преди 24ти май, мисля,че е един чудесен момент за среща.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия