Издраскахме гардероба на хазяите - идеи как да "оправим" белята?

  • 1 780
  • 11
Ами това е - наскоро забелязах, че сме издраскали гардероба на хазяите  Embarassed Освен това е и грозно. Имате ли идеи как може да се поправи това? Гардеробът е дървен и мисля, че е лакиран, защото е лъскав.





Виж целия пост
# 1
Спокойно, може да се поправи. Викнете дърводелец да свали вратичките (или ги свалете сами, ако сте сигурни, че знаете какво правите). После ще ги полира или лакира отново за съвсем малко пари. Даже ще стане по- хубав от преди това и все пак ще се наложи да кажете на хазяина, защото той ще забележи разликата, но със сигурност ще е доволен от ремонта на стария гардероб.
Виж целия пост
# 2
Викнете дърводелец да свали вратичките (или ги свалете сами, ако сте сигурни, че знаете какво правите). После ще ги полира или лакира отново за съвсем малко пари.

Гардеробът е голям, трикрилен, доста тежък - дали ще е проблем?
И още: някаква идея за дърводелец*? Аз пусках тема "по спешност" за дръводелец, когато ни се счупи "леглото", но всички ме посъветваха да си купим матрак (както и стана в крайна сметка  Embarassed), но никой не даде координати или препоръка за дърводелец.

----
* става въпрос за София
Виж целия пост
# 3
Това може и на място да стане с фирма, която цикли паркет. Потърси тук
Виж целия пост
# 4
 newsm51
Виж целия пост
# 5
Чувала съм за използването на свещ.Запълва резката.
Виж целия пост
# 6
Чувала съм за използването на свещ.Запълва резката.

Аз обичам много свещите, особено ароматни, и имаме много - как точно става тази техника  newsm78
Виж целия пост
# 7
Отдавна го четох това,в някакъв вестник или списание,но не се сещам какво точно пишеше.Ами пробвай, нямаш друг избор.Прокарай свеща по резката и забърши с кърпа.
Виж целия пост
# 8
Ами пробвай, нямаш друг избор.Прокарай свеща по резката и забърши с кърпа.

И от горе оцвети с фулмастер Wink


Тук в форума една мама беше казала, че издраскано по мебелите се тушира с тампон напоен със зехтин. Определено се тушира и леко се заличават следите.
Виж целия пост
# 9
"ПРОНТО" В КАФЯВ ФЛАКОН ПОВТОРИ НЯКОЛКО ПЪТИ И ПАНИКАТА ТИ ЩЕ ИЗЧЕЗНЕ
Виж целия пост
# 10
Относно свещта: опитахме и няма никакъв ефект. Също и от зехтина  Embarassed Освен след Пронто-то да търсим майстор, ама както ни върви...

"ПРОНТО" В КАФЯВ ФЛАКОН ПОВТОРИ НЯКОЛКО ПЪТИ И ПАНИКАТА ТИ ЩЕ ИЗЧЕЗНЕ

Има ли специално име някакво - не съм ползвала този препарат досега  newsm78
Виж целия пост
# 11
Ако искате може да го облепите с фолио-има страхотни имитации на дърво Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия