А кой плати колата, която карате сега?

  • 2 881
  • 76

Анкета

Как?

Опции:

След като откровено си споделихме кой какво кара, сега се надявам да сте пак толкова откровени как се сдобихте.  Wink
АКо е на лизинг избрете от опциите кой го изплаща.
Може само да гласувате, без да посочвате кой отговор сте избрали.  Grinning
Виж целия пост
# 1
Аз нямам кола. Нямам и книжка.
Но мисля до края на годината да
си купя и двете. Колко му е.
Виж целия пост
# 2
Ами и двамата с мъжът ми, за това отговорих друго. Бяхме си спестили парички той малко повече от мен, но почти наравно и така си я взехме Peace Нямаше опция и двамата кола до 5  Crazy
Виж целия пост
# 3
И аз в опцията друго. По принцип я купих аз, но докато бях в майчинство, естествено вноските плащаше той. Така че май горе-долу по равно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Мъжа ми я купи за мен.
Виж целия пост
# 5
Купих си колата сама и съм много горда с това.Бях спестила пари, теглих малко заем, който вече е изплатен.
Виж целия пост
# 6
Подарък ми е от родителите ми  Wink
Виж целия пост
# 7
Аз първа опция избрах, че ме четка по самочувствието.  Grinning

Всъщност така да се каже си поделихме със съпруга, аз дадох колкото бях събрала, защото майчинството ми го изплатиха на куп и си беше хубава сума. Пък той даде останалото. Това ни беше втората кола за месец-два, която купуваме и нямаше опция мойте пари да не останат пипнати.
Но и до днес се шегуваме, че има да ми връща, т.е. броим, че той ми я е купил.  Laughing Само дето още чакам да ми върне.  Mr. Green

То при нас покупката беше обусловена естествено и от удобството, но и постоянните ни ангажименти да пътуваме до болницата.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Отговорих с "мъжът ми", тъй като той носи големите пари в къщи. Но пък през това време аз също съм внасяла в къщи пари така че съм участвала макар и с малко.
Виж целия пост
# 9
МЪжът ми,който всъщност не ми е съпруг.
Виж целия пост
# 10
колата ми е до 5 хиляди и аз си я придобих и платих лично преди брака.
Виж целия пост
# 11
Всички коли, които съм карала, са ми били подарък от мъже. Сегашната- от мъжа ми, но си е на мое име  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Със спечелени от мен пари я купихме.Първа опция.Кара я мъжът ми,скоро и аз.
Първо в София,после и в други градове. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 13
Добавих опция "съвместно с половинката".
Виж целия пост
# 14
Добавих опция "съвместно с половинката".

Точно от нея се възползвах Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия