!!! КОЕ ИДВА ПЪРВО С ПРОЛЕТТА - ЖЕЛАНИЕТО ЗА ЛЮБОВ ИЛИ ЖЕЛАНИЕТО ЗА СЕКС ? !!!

  • 2 404
  • 33
!!! КОЕ ИДВА ПЪРВО С ПРОЛЕТТА - ЖЕЛАНИЕТО ЗА ЛЮБОВ ИЛИ

ЖЕЛАНИЕТО ЗА СЕКС ? !!!


ПРОЛЕТ ИДЕ ! И ТЪЙ КАТО СТАВА ПО-СВЕТЛО И ПО-ТОПЛО , ВСИЧКО

ЛЪСВА ИЗВЕДНЪЖ : ПОЛИТЕ СЕ СКЪСЯВАТ , КВАРТАЛНИТЕ ГРАДИНКИ

СЕ ИЗПЪЛВАТ С ЖИЗНЕРАДОСТНИ МЛАДИ МАЙКИ , ПО УЛИЦИТЕ

ЗАМИРИСВА НА НАРЦИСИ И ПОТ ... КАК ДА НЕ ТИ ДОЙДЕ ЖЕЛАНИЕТО !

А МОЖЕ БИ ВСИЧКО Е ЗАПОЧНАЛО МНОГО ПО-РАНО ?
Виж целия пост
# 1
все ми е тая  Sunglasses
Виж целия пост
# 2
А как идва нещо,което не си е отивало? newsm78
Виж целия пост
# 3
ами поне за мен двете неща са еднозначнии свързани,има ли любов има и секс Thinking,но че желанието се засилва вярно си е ,слънцето и топлото време те кара да се разсъбличаш , а то до секса остава много малка крачка... Wink
Виж целия пост
# 4
а тая тема може и малко да се перафразира т.е дали с пролетта и желанието за секс и любов се засилва и желанието да кръшнеш с нещо чуждо newsm78 извинявай ако разводнявам темата ти ,ама просто така се стекоха мислите ми Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
а тая тема може и малко да се перафразира т.е дали с пролетта и желанието за секс и любов се засилва и желанието да кръшнеш с нещо чуждо newsm78 извинявай ако разводнявам темата ти ,ама просто така се стекоха мислите ми Rolling Eyes
...няма за какво да се извиняваш...тя една тема когато се пиеше по нея неминуемо води до разнищването на още въпроси! за мен всяко мнение е добре дошло...все пак не смятам , че с отговор "да" или "не" ще се изчерпи въпросът! Wink
Виж целия пост
# 6
Секса естествено, а след него винаги идва любовта   Laughing  - Това обаче правило e за самотните личности  Peace

А за вече обвързаните, каквото дойде все ще грабят с пълни шепи  Mr. Green  Joy
Виж целия пост
# 7
!!! КОЕ ИДВА ПЪРВО С ПРОЛЕТТА - ЖЕЛАНИЕТО ЗА ЛЮБОВ ИЛИ

ЖЕЛАНИЕТО ЗА СЕКС ? !!!

Желанието за любов тръгнало ли си е, чакай го ти с пролетта ... трудна работа, но това е друга тема, как да се разплава и поддържа любовта непрекъснато.
А желанието за секс, аз не съм усещала някога да е намалявало даже, забелязвам само, че като е топличко ти идват мераци за по нестандартни места.
Виж целия пост
# 8
Секса естествено, а след него винаги идва любовта   Laughing  - Това обаче правило e за самотните личности  Peace

А за вече обвързаните, каквото дойде все ще грабят с пълни шепи  Mr. Green  Joy


 newsm78
Може и да си права  bouquet
Виж целия пост
# 9
При мъжете първо желанието за секс, а при жените двете едновременно  Laughing

P.S. При мен и двете дойдоха преди много време и за мое щастие още са със мен  Blush
Виж целия пост
# 10
Честни казано - първо ме наляга мързел, т.е. не ми се работи, а ми се размотава насам-натам. И понеже не ми се работи ми се правят други неща. Но, направо на въпроса - първо - желание за любов, а после за секс. Flutter
Виж целия пост
# 11
Честни казано - първо ме наляга мързел, т.е. не ми се работи, а ми се размотава насам-натам. И понеже не ми се работи ми се правят други неща.
Като секс например, пък било то и мързелив. Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 12
И двете Дядо попе, и двете  Laughing
Виж целия пост
# 13
Ами те  двете вървят хванати  ръка за ръка! Laughing
Виж целия пост
# 14
Като знам, колко съм разгонена тези дни......нищо чудно, Дядо Коледа, да дойде с детска количка и креватче baby_neutral Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия