За Малтофера...

  • 585
  • 12
Здравейте момичета,искам да попитам има ли майки които дават Малтофер на бебоците(разбира се по препоръка на педито) и моля ви кажете ми как се промени акото на малките,че незнам дали е нормално да стане толкова тъмно?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Нормално е акото да почернее. Това го пише и в упътването на Малтофер. Но все пак се обади на педи-то, за да си спокойна.
Виж целия пост
# 2
Да тя ми каза,че ще се промени ама не мислех,че ще е такова тъмно  Shocked
Виж целия пост
# 3
Да тя ми каза,че ще се промени ама не мислех,че ще е такова тъмно  Shocked

Стават почти черни на цвят. Понякога желязото предизвиква стомашни неразположения и запек.
Виж целия пост
# 4
Да тя ми каза,че ще се промени ама не мислех,че ще е такова тъмно  Shocked

Стават почти черни на цвят. Понякога желязото предизвиква стомашни неразположения и запек.
Вече 10 дена го давам и няма други промени и неразположения освен цвета на акото  newsm78
Виж целия пост
# 5
Нормално е да се промени, всички желязосъдържащи лекарства действат така и не само те - не сте ли яли маруля и спанак, при мен и те действат така  Grinning.
Виж целия пост
# 6
Нормално е да се промени, всички желязосъдържащи лекарства действат така и не само те - не сте ли яли маруля и спанак, при мен и те действат така  Grinning.

 Sunglasses
Точно така.
Виж целия пост
# 7
То на мен тези хапове ми действат по този начин, а какво ли остава за бебе  Peace
Виж целия пост
# 8
Нормално е!
Виж целия пост
# 9
Предупредиха ни изрично, да не се шашкаме, ако стане сиво до черно!  Sick
И добре, че иначе, не ми се мисли...  Crazy
Виж целия пост
# 10
А пуснаха ли изследване на бебчо, за да се види дали има нужда от малтофер или докторката просто така си го предписа профилактично.../доста го правят, а всъщност не винаги има нужда/  newsm78
 А иначе е нормално да се промени цвета!
Виж целия пост
# 11
А пуснаха ли изследване на бебчо, за да се види дали има нужда от малтофер или докторката просто така си го предписа профилактично.../доста го правят, а всъщност не винаги има нужда/  newsm78
 А иначе е нормално да се промени цвета!
Ами да ,преди да изпише Малтофер, направиха и изследване на кръвта и каза,че не и достига желязо.
Виж целия пост
# 12
Ние премаме по 6 капки Малтофер на ден, акото ни е тъмно, но никога не съм го отдавала на желязото, може би защото винаги е била на Малтофер.  newsm78
p.s. Може би трябва да спомена, че сме недоносени Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия