Магнитна азбука? От къде?

  • 2 032
  • 7
Нали си спомняте майчета онези хубави магнитни азбуки с дъските от нашето детсво? Ей такова нещо търся за щерка си послучай наближаващият и 4-ти рожден ден. Ако сте виждали да се продава нещо подобно по магазините споделете.
Виж целия пост
# 1
Изрових стара тема  Arrow Магнитна дъска- за стена или на стойка?

от тук
от тук
от тук
Виж целия пост
# 2
Виждала съм в Марсел и в Хиполенд.
Виж целия пост
# 3
И в обикновените м-ни за играчки има.Нашата я взех от борса за играчки.Има всички букви,цифри,на стойка е ,но е настолна/не е за пода/.Струва под 6 лв.Буквите и цифрите са от дебела пластмаса-с различни цветове.Имаше в борсата три вида ,според размера и цените варираха.Нашата е с размер на лист А4.Китайски са.Продаваха и само плик с букви и цифри за 1,70лв.
Виж целия пост
# 4
Благодаря на всички за включването. Фея ще ме ориентираш ли как да стигна до борсата за играчки, откъдето си купила магнитната дъска. Другите варианти май са ми твърде скъпи. Благодаря !:)
Виж целия пост
# 5
Ох, твърде късно видях, че си от Варна. Ако някой може да ме светне по въпроса за борсите в София ще съм благодарна много Simple Smile
Виж целия пост
# 6
В Хиполенд има магнитна азбука,но е без дъска- само азбука струва 2.50лв.Дъщеря ми я нареди на хладилника. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
В Хиполенд има магнитна азбука,но е без дъска- само азбука струва 2.50лв.Дъщеря ми я нареди на хладилника. Simple Smile

Същият вариант избрахме и ние (нямаме място за повече играчки), три комлекта за по 1.95 от Софияпрес.
Вариантите са: малки букви+цифрите от 0 до 9; големи и малки букви. 
За тази цена качеството е много добро.

А иначе можеш да провериш пак там и за дъска, не съм питала специално, но мисля че съм виждала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия