Някой правил ли е този номер?

  • 2 111
  • 24
От около три години съм с червена коса и вече мога с чиста съвест да кажа, че ми писна - искам промяна.
Избрала съм си кестеняво, понеже съм със сини очи мисля, че ще ми отива.

Въпросът е, дали в/у червеното ще стане кафяво без допълнителни процедури  Rolling Eyes

И ако може да ми препоръчате цвят и марка, които ще покрият рубинено червеният ми цвят ooooh!

Предварително благодаря Hug
Виж целия пост
# 1
Няколко години бях с червена коса. Когато преминах на кестеняво, нямах никакви проблеми.
Виж целия пост
# 2
Боя не мога да ти препоръчам, не съм се боядисвала скоро. Но от червена съм се правила кестенява и кафява без допълнителни процедури. Но много бързо ми избиваше червеното. Close
Виж целия пост
# 3
Червеното наистина е много упорито и доста време ще имаш оттенъци  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Няма проблем,няма нужда от допълнителни процедури.Била съм червена и като се направих черна за първи път червеното изби ooooh!,стана равномерно черно чак на третото боядисване.Така ще е и с кестенявото,ще трябва няколко пъти да го повториш,докато цвета се набие.
Виж целия пост
# 5
Ще стане Peace
Виж целия пост
# 6
Червеното е много упорито и трудно се маха. Аз бях червена,после кестенява,но ми е скучно като цвят.
Виж целия пост
# 7
Ще стане, но бързо ще се отмива и ще има отенъци.От личен опит го казвам. Peace
Виж целия пост
# 8
Ще стане, но бързо ще се отмива и ще има отенъци.От личен опит го казвам. Peace

Подкрепям напълно! От личен опит също.  Peace
Виж целия пост
# 9
И за да не ти избиват на няколко измивания оттенъците - боядисвай се по-често и готово.
Виж целия пост
# 10
Ей този червен цвят! Много е упорит! Определено нищо няма да стане с едно боядисване. Постоянно избива. Аз съм била 3-4 година с нещо като светъл махагон и докато си върна ествствения цвят мина една година.
Виж целия пост
# 11
Била съм с червена коса...и след това като съм решавала да сменя цвета се е налагало за кратко време да пребоядисвам с новия нюанс,понеже червеното избива.
Виж целия пост
# 12
Червеното избива, дори ако новият цвят е кестеняв. За да ти е мирна главата, а и за да получих хубав кестеняв цвят, по-добре си сложи римувър, за да свалиш червеното и после боядисвай. Процедурата не е драстична, щадяща е за косата, струва колкото едно боядисване... Аз така бих постъпила. Всъщност планирам да го направя, защото съм червена от бая време и искам да се върна на светлокестеняво, но ще го правя идния месец.
Виж целия пост
# 13
 PeaceЧервеното наистина избива,но ако си вземеш кестеняво на Лореал и на 2седмици се боядисваш няма да имаш проблеми аз така съм правила!
Виж целия пост
# 14
Много трудно се оправя червено, докато не израсте винаги ще "избива" след няколко измивания. Аз минах от червено на черно и много червенееше, но ми казаха, че по принцип на черно личало най-много. Стискам палци с кафявото да е по-леко. А иначе за хващане, ще хване боята от раз. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия