Имате ли телевизор в кухнята?

  • 6 049
  • 146
Питам,защото при нас всички ядем в хола,където е телевизора.
Сега реших и в кухнята да сложа,защото ми е много скучно,докато готвя или мия чиниите.
Виж целия пост
# 1
 Не,никога не се храним на включен телевизор,това е закон при нас.Защото,когато телевизора работи,това не е хранене,а механично тъпчене на храната в устата. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Нямаме в кухнята.
Виж целия пост
# 3
Да.
Виж целия пост
# 4
да, въпреки, че не ми трябва
Виж целия пост
# 5
не, но мисля да сложим. заради новините сутрин. вечер рядко се улучва да ги гледаме и така изтървах че елцин починал например Embarassed не че не вися в новинарските сайтове по цял ден ама на пропуснала съм го  Thinking
Виж целия пост
# 6
Имаме. Не че много си падам по гледането на телевизия, но убива скуката докато миеш чинии и готвиш, иначе и на мен щеше да ми е скучно ако го нямаше.
Виж целия пост
# 7
Да,малко телевизорче.
Виж целия пост
# 8
не, затова всички съседи знаят какво съм пуснала, поне да чувам
Виж целия пост
# 9
Не.
Виж целия пост
# 10
ние също се храним в хола, в кухнята само се готви. нямам място за телевизор, а и чак тв не ми трябва. може би радио ще си взема по-нататък. колкото да има нещо да нарежда  Laughing
Виж целия пост
# 11
Не. Аз пък като съм сама не обичам ни телевизор ни радио. Почиват ми ушите от ученическото викане.
Виж целия пост
# 12
Може би трябваше да е анкета  newsm78

Иначе, да, имаме, с него по-добре се социализирахме в началото със съквартирантите  Simple Smile 
А и имам навик все нещо да ми бръмчи, иначе изпитвам страх, ако съм сама у дома, особено вечер и нощем.
Виж целия пост
# 13
да,имаме малък телевизор в кухнята за да може каката да гледа детско ако не може в хола Laughing
Виж целия пост
# 14
Имаме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия