Температура 35 градуса!

  • 2 024
  • 3
 Синът ми е с гнойна ангина вече една седмица, от "Аугументин" минахме на "Клацид". От тази сутрин поддържа много ниска температура 35 - 35,5 гр. Водихме го на УНГ специалист и лекарката каза, че е от прекаления прием на температура-понижаващи. Посъветва ни да го затопляме. На някой случвало ли му се е , как е процедирал и колко време е продължило? Притеснявам се... Cry
Виж целия пост
# 1
Синът ми е с гнойна ангина вече една седмица, от "Аугументин" минахме на "Клацид". От тази сутрин поддържа много ниска температура 35 - 35,5 гр. Водихме го на УНГ специалист и лекарката каза, че е от прекаления прием на температура-понижаващи. Посъветва ни да го затопляме. На някой случвало ли му се е , как е процедирал и колко време е продължило? Притеснявам се... Cry

Случи ни се след прекарана ангина и по-сериозен прием на температурапонижаващи. Обличах я по-топличко и до 2 дни температурата се нормализира  Hug
Виж целия пост
# 2
на мен ми се случи когато малкия беше  на 5м , вдигна 39 температура и бърза помощ му предозира течния аналгин Twisted Evil идеше ми да ги убия
и от 39 температурата му пасна на 35 а под 35 е някакво много опасно  състояние( май се казваше хипотермия ама не съм сигурна)
и започнах да го загрявам - пуснах печките, давах му топли напитки , увивах му глезените и китките с затоплени компреси , както и завивките му затоплях и слагах бутилка с толпа вода в леглото  и за 1 ден се покачи на 36 и нещо
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай.Проблема ще отшуми най-много до 2 дни.Аз също се бях притеснила преди 3 дни,защото дъщеря ми от температура 39.5 изведнъж започна да потдържа температура 34.9,а това си е сериозно,защото вече говорим за хипотермия.С такава ниска температура беше около 2 дни и според мен се дължи от приема на Клацид-ние също пихме от него.
Другата причина за ниската температура е отсабването на имунната система, затова давай повечко плодове и витамини.
Ето я и моята тема за ниската температура -http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184702.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия