Откога в столче за хранене

  • 1 248
  • 21
Мили мамчета, откога започнахте да слагате бебетата си в столче за хранене и от какви сте ползвали?Има столчета с полулегнало положение - дали има ползвали такова.Споделете.
Виж целия пост
# 1
Аз сложих бебчо в началото на седмия месец,т.е.,когато захраних.Столчето ни е на Chipolino и е с три положения.Доволна съм от него,същото ползвах и за голямата си дъщеря.
Виж целия пост
# 2
Сложих я малко преди да навърши 7 месеца, т.е. когато започне да седи самичка тогава можеш да я слагаш.
Виж целия пост
# 3
Сложих ги в столче за хранене, когато можеха да седят (към 7-я месец).
Виж целия пост
# 4
има с полу легнали и там може и от по-рано, в другите когато почне да седи  - що годе стабилно - значи към 7-8 месец вероятно. ние сме с пег перего прима паппа има и пулулегнало положение, както и различни положения според височината. страхотно е!
Виж целия пост
# 5
Не по-рано от 6 навършени месеца, или след като почне да седи по-стабилно(след 6ти месец).Ако столчето ти е с няколко нива, започни с най-легналото.
Виж целия пост
# 6
Купихме столче, когато детето навърши 7 месеца и можеше вече да седи. За съжаление нищо не се получи, той изобщо не седеше в столчето, въпреки че то става и на люлка и е музикално - изобщо грнд комфорт! Така и не се научи да седи в него. Сега го ползваме като люлка, а се храним на обикновен стол.
Виж целия пост
# 7
От 5 до 7 месец хранех бебчо в кошницата за пътуване.Като започна да сяда стабилно започнах да го храня в стола.
Виж целия пост
# 8
Ние ползваме столчето за хранене от началото на 5-тия месец, но в полулегнало положение. Друг е въпроса че сина ми все се пъне да се надига, но понеже е закопчан не успява. Но за сметка на това редовно си яде с краката на масичката и така му е много кеф  Grinning Ще го сложа в седнало положение когато започне да си седи самостоятелно. Peace
Виж целия пост
# 9
След шестия месец.  Peace
Виж целия пост
# 10
аз започнах да го слагам към 8-мия месец, защото нямахме столче за хранене. Хранех го в кошницата за кола. Иначе столчето ни е Нео нато, най обикновено, без различни положения и екстри.
Виж целия пост
# 11
Към края на 6-ти и началото на 7-ми сложих дребосъка в столче за хранене. В началото повече го ползвах в полулегнало положение, че и до ден днешен си го мързи да седи  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
В началото на седмия месец, преди това ползвах за тази цел кошница на Чико, а когато сме били навън хранех дъщеря ми в количката в полуседнало положение.
Виж целия пост
# 13
Към 6тия месец го сложих, тогава и захраних.. Но той си сядаше САМ стабилно още на 5 месеца, та не беше проблем  Wink
Виж целия пост
# 14
От 6 1/2 мес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия