Комплекс минерален плаж Варвара

  • 3 332
  • 4
За почивните дни имаме резервация в комплекса.

Изчетох всичко по старата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116246.0

Интересуват ме по-пресни впечатления.Какви  са условията в момента, как стои въпроса с храната(че сме с децата за няколко дена) и т.н.

Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Едва ли се е променило нещо от август, септември м.г. до сега. Единственото хубаво нещо е, че е чисто. Чистят, търкат, дезинфекцират, поливат тревата всяка вечер и пръскат против насекоми. Само това, обаче. Храната не беше добра. Всеки ден ни обещаваха, че ще приготвят нещо подходящо за деца и все нещо се случваше - изгоряла фурната, гръмнал контакта... Ако изпиеш една бутилка вино от дадена марка, втора няма, трябва да смениш. И не само за виното, за всичко беше така. Бесна чалга гърми от сутрин рано до късно през ноща, с пауза 1-2 часа докато пее певицата. В почивните дни идват на плаж от всички околни села и паланки и става ужас - истерични деца, пияни пубери, увиснали баби и дядовци. Няма контрол, кой точно да ползва детският басейн и баси гадното е да видиш налягали като биволици стокилограмови разплюкани баби около малките дечица. И т.н и т.н., но пък е красиво. Приятно изкарване и разкажи как е минало.

Да, чак сега видях, че става въпрос за отминалите вече почивни дни, аз си помислих, че сте си резервирали за 24 май. Извинявам се.
Виж целия пост
# 2
Ние все пак оползотворихме резервацията, но не бихме повторили.Природата наистина е невероятна, но кухнята им е ужасна.Единия ден от престоя ни там имаше и сватбено тържество-в главата ми още кънти право хоро.Цял ден не пуснаха НИЩО друго.Водата в единствения работещ басейн /в комплекса има три басейна/ беше или прекалено топла или прекалено студена.
Виж целия пост
# 3
Да, много е хубав комплекса, днес минахме на връщане от Велинград да го видим и да обядваме там. Обаче не хапнахме, защото ... почакахме на масите, почакахме, ама наистина почакахме, и никой не дойде да ни обслужи.
Виж целия пост
# 4
Нищо не сте изпуснали.То за хапване няма кой знае кво, а това което го има...  SadСега като си спомня каква кухня имат си мисля, че сте спечелили като не сте обядвали Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия