стойката на бебчо в слинг?

  • 361
  • 3
Търся съвет от мамите, ползващи слинг  Blush

Дадох да ми направят слинг с халки, но пирината не е 90см, а 70 см.
Реших, че нама да има проблем, защото бебчето е още мъничко и ...
Обаче като я сложа в слинга ми се струва, че не и е удобно. Пробвах да сложа главичката от страната на халките, както и обратно, но... нещо не е както трябва. Опитах да наместя краищата и пак.
Не е ли неудобно на бебчето когато главичката му е свита към тялото? Някак става дъга и целия гръбнак се извива  newsm78
А и ми се струва малко нестабилно  newsm78
Виж целия пост
# 1
Точно такава трябва да е позата, със закръглено гръбче - това е естествената поза на бебето, в утробата също е стояло с главичка към тялото и закръглено гръбче. Как се чувства Рая в слинга - ако на нея й е приятно, значи всичко е ок Grinning
Ако ти изглежда нестабилно, вероятно не си стегнала достатъчно ръбовете - когато е сложен добре слинга, той прилепва удобно и сигурно върху теб, не виси и не се мърда като торба. Можеш да пробваш да затегнеш вътрешния и външния ръб поотделно, докато се усети добре от теб и от бебето.
Виж целия пост
# 2
Не съм сигурна, че и е добре така огъната. Тя по принцип и в креватчето като спи по скоро си изпъва гавичката назад.... Като я сложа в слинга май прави недоволни физиономии. А не посмях да я стегна много за да не и е още по неудобно
Аз май трябва да взема да снимам как изглежда  newsm78
А главата трябва да е не до халките, а обратно нали?
Виж целия пост
# 3
Ако обича да е с главичка, опъната назад, може би ще се чувства по-добре без да й вкарваш главата вътре - тогава ще трябва да я придържаш с ръка обаче, защото е още мъничка. Почти никой не успява да му хване цаката от първия път - на мен ми трябваха близо 2-седмични опити, докато му свикнем и се почувстваме удобно и двете - но после откарахме 2г в слинг Grinning
Разгледай филмчетата тук, ако не са ти попадали досега:
http://www.mayawrap.com/video/video.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия