Отново за Зоната!!!

  • 624
  • 8
момичета как сте отслабвате ли със Зоната.АЗ къде съм стриктна къде не,но бях болна и не можех да се предържам както трябва  bouquet
Виж целия пост
# 1
какво е Зоната????  newsm78
Виж целия пост
# 2
това е диета.Която се базира на определено количество мазнини въглехидрати и протеини.Изчисляват се блокове и знаеш на ден колко блока можеш да хапваш  bouquet
Виж целия пост
# 3
Къде могат да се видят тези блокове?
Виж целия пост
# 4
много добре са обяснени блоковете в книгата "зоната и ние" или май беше обратното. за мен готвенето на точно определени грамове е изтощително, а обещават, че скоро ще се научи човек да преценява на око. да не говорим пък с какви торби ходех на работа- кутия със закуската, кутия с протеините за обед, кутия с въглехидрати за обед... но пък храната определено е вкусна и достатъчно.
Виж целия пост
# 5
ето тук я има книгата ако на някой не му се показва да пише ЛС
http://www.rogepost.com/n/7064650637
Виж целия пост
# 6
Привет!От днес ще опитам да спазвам правилата от "зоната"Този начин на хранене ми се струва доста балансирано,особено за кърмещи мами като мен.Признавам си че ще измервам блоковете на око.Информацията за тази система на хранене е малко,така ча аз предлагам тук да обменяме опит.За мен междинните закуски ще са по-трудни за изпълнение,защото предпочитам плодове в по-голямо количество.Снежи-Съни,тук можем също да си  пишем.Аз започвам от 57 кг.                                                                                                 
Виж целия пост
# 7
Данатея.Аз съм със теб.До сега съм на 2 блока от кисело млекце.после ще си хапна 1 блок лещичка със изварка и маслинки  bouquet
Виж целия пост
# 8
В много отношения"зоната"прилича на РХ,но тук количествата са по-точни .И тук за предпочитане е съчетаването на белтъчини със зеленчуци.Хубавото е че няма забранени неща ,само се съобразяваме с количеството.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия