Ще намалее ли кърмата, ако започна да давам и от двете гърди?

  • 436
  • 6
Имам едно питане към опитните кърмачки, от 2 дена бебка суче около 50гр от едната гърда, и запо4нах да давам да си дояжда и от другата, защото плаче и сум сигурна че не и стига...но това ще намали ли като цяло кърмата?на 2 седмици сме и не искам да давам АМ
Виж целия пост
# 1
Не Simple Smile Напротив. Ще я увеличи. Само следи да е изсукала добре първата гърда, преди да предложиш втората (т.е. да не й ги сменяш твърде бързо). Обикновено сами пускат, като привършат с първата.
Колкото по-често и повече се празни гърдата (от сучене на бебето, от изцеждане), толкова повече се пълни, защото получава сигнали, че няма мляко -> бебето има нужда от повече -> прави ново.
Виж целия пост
# 2
Не Simple Smile Напротив. Ще я увеличи.

Не се притеснявай, ами си кърми детенце и от двете гърди  Peace
Аз кърмих по този начин Калина 8 месеца. Даже и още щях да я кърмя, но тя се отби, а после трудно си спрях кърмата - трябваше ми месец.
Виж целия пост
# 3
Определено ще се увеличи! Peace Щом не стига едната гърда съвсем естествено е да предлагаш втората! Hug
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за отговорите,сега съм по-спокойна  Hug
Виж целия пост
# 5
Аз давам и от двете.Определено ми се увеличи
Виж целия пост
# 6
Тя Мис Бу ти е казала, но и аз да повторя-трябва да стигне мъничето до задното мляко, така че като започвате следващото кърмене давай да доизсуче гърдата, на която се приключили последния път и после другата, тоест примерно дясна-лява гърда и после лява дясна гърда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия