Открих чуждо тяло в мен

  • 6 955
  • 103
Искам да споделя и да се оплаче,днес се почуствах дискомфортно,нещо започна да ме боде и да ме боли отдолу,вечерта се погледнах с едно огледало и останових че при шиенето след раждане са забравили марля в мен,направо щях да припадна.
Бихте ли ме посъветвали какво да правя,мога ли някъде да се оплача,или какво да правяБ
Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Искам да споделя и да се оплаче,днес се почуствах дискомфортно,нещо започна да ме боде и да ме боли отдолу,вечерта се погледнах с едно огледало и останових че при шиенето след раждане са забравили марля в мен,направо щях да припадна.
Бихте ли ме посъветвали какво да правя,мога ли някъде да се оплача,или какво да правяБ
Благодаря ви предварително
Ами ти махна ли я?
Направо се притесних
Виж целия пост
# 2
Веднага отиди при който те е шил да те оправи-не е шега работа това. Да се оплачеш уви няма голям смисъл-говоря от опит,няма кой да те чуе. Пиши как си после.
Виж целия пост
# 3
Ужас!Отиди на лекар веднага!Много е гадно това,не мога да со го представя,дано да няма сериозни сериозни последствия. Praynig
Виж целия пост
# 4
И как точно го установи? Ако е вътрешно - не се вижда. Ако е външно - щяла е да падне. Пак погледни и не се шашкай толкова  Peace
Виж целия пост
# 5
Моя приятелка роди с епизотомия , защото бебо беше седалищно. 20 дни по-късно започна да и прилошава и да вдига температура.Отиде на лекар и и извадиха марля забравена при шиенето.Доктора не можел да повярва на очите си- особено след като въпросната докторка извършила шевът и кройка е била завеждащ патология  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Що да ви говоря- ха сетете се в кои град са наи-кадърните лекари?!? Thinking
Вили
Виж целия пост
# 6
направо тръпки ме побиха.иди незабавно на  лекар.както са писали другите може да се инфектира.
Виж целия пост
# 7

Що да ви говоря- ха сетете се в кои град са наи-кадърните лекари?!? Thinking
Вили


в кой град.... newsm78
Виж целия пост
# 8

Що да ви говоря- ха сетете се в кои град са наи-кадърните лекари?!? Thinking
Вили


в кой град.... newsm78
хващам бас за Бургас.
Виж целия пост
# 9

Що да ви говоря- ха сетете се в кои град са наи-кадърните лекари?!? Thinking
Вили


в кой град.... newsm78
хващам бас за Бургас.
Тити улучи десетката!Черпавам те  една биричка beer
Вили
Виж целия пост
# 10
Аман от некадърници!Тези доктори докато си вършат работата за какво си мислят и къде блеят!Ние им поверяваме живота си и живота на децата си,а те?!
За съжаление обаче май  няма осъден доктор за сега?
Бягай на доктор,а за оплакване освен в медийното пространство не знам къде другаде ще ти обърнат полагащото се внимание.
Виж целия пост
# 11
Кой е този дето ти е оставил марля  Thinking...да го впишем в черния списък. Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
isapisa , ходи ли на доктор? Сега как си? Пиши, че се притесних. Аман от некадърнищи в тая държава #Cussing out
Виж целия пост
# 13
Леле ужас! Shocked Сега още повече се притесних от предстоящото раждане. ooooh!
isapisa , задължително отиди на лекар. Надявам се всичко да е наред. Hug
Виж целия пост
# 14
Аман от некадърници!Тези доктори докато си вършат работата за какво си мислят и къде блеят!Ние им поверяваме живота си и живота на децата си,а те?!
За съжаление обаче май  няма осъден доктор за сега?
Бягай на доктор,а за оплакване освен в медийното пространство не знам къде другаде ще ти обърнат полагащото се внимание.
Ха ха Блеят , ами блеят по джобовите на хората  да видят дали нещо ще им се даде.А и като се даде кои знае пак колко се стараят.
Тук като ме шиха си записваха на една дъска колко и какви марли са използвали, колко шева и т.н а после след процедурата се брои и ако нещо липсва се търси...
Много ме е яд на такива лекари, но сякаш повече ме хваща яд на самите нас хората, щото докато даваме ония ще вземат и ще си искат даже повече.Но пък и знам защо се дава- никои не иска близките му да страдат и да не бъдат гледани както трябва.
Скапана система....  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Banghead Rage
Вили
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия