Стара Загора 27 - люлякът ни замириса, ако ще е за работа - пак ни втриса...

  • 22 166
  • 281
Това е...
Измислете нещо по-весело, че днес сабахлен мозъка ми не ще да проработи...

Та така, утре сутринта в 9:30... На тролейбусното обръщало до Загорка... Който ще е с коли... Ние сме възможни с едно място за голям човек и едно за малък...
Виж целия пост
# 1
Приятно изкарване утре и да направите много снимки!
Виж целия пост
# 2
Приятно и от мен-и да поздравите ive1ina ,предполагам ще ви чака там с Жоро и Сисо.
Виж целия пост
# 3
Ние чакаме отговор от Херолайн за транспорт, ако се уреди и на Ник братото с каката и бебето и те искат да дойдат, надявам се че няма да имате нищо против.
Виж целия пост
# 4
Здравейте, рекох да се впиша и аз  Mr. Green Във фоайето( newsm78 тъй ли се пише) и ресторанта на хотела има нет и Ж newsm78оро като разбра естествено взе лаптопа  Mr. Green
Тук е страхотно, въздуха е кристален и незнам дали от него или от новата обстановка, но Светли вчера изяде 1 цяло месно пюре на обяд и 1 цяло плодово следобяд  Grinning И аз съм много доволна  Crazy Утре като идвате си вземете по-дебели дрешки, че макар и слънчево си е доста студено  Peace Ние сигурно ще ви изчакаме, така или иначе компанията си ляга сутрин, когато ние със Сисон ставаме  Thinking И макар, че си мислех, че и аз ще съм в купона пак не ми се получи, Жоро ме изпревари с пиенето  Mr. Green ама поне се наспах, а той сега едвам гледа  Mr. Green
По-късно се очертава да ходим до Етъра, ама ще видим пак какво ще решат останалите. Пишете къде е тази поляна на която ще сте утре, за да знаем къде да  Mr. Greenи търсим  Peace
Ами по-късно може пак да се включа, но не обещавам  Hug
Иве, мерси за поздравите  Hug количката е супер, ама май му е голяма на Сисо , защото целия се изсулва надолу и на една страна  Joy , обаче има място и е широка и той не спира да се джаска и да рита вътре  Joy
Виж целия пост
# 5
Дойдох си
Ще разказвам после..беше много хубаво обаче снощи май винцето беше в повече...сутринта съм като къртица на светло Crazy
Но....
Мини съжалявам но няма да мога да взема джипа. Значи и без мен.
Яд ме е ама кво да правя.. Twisted Evil
Весело изкарване

П.П който ще остава в града да свирка за разходка.
Уфффф много ме е яд значи ама на...ще си чакам снимките тука тихо и скромно Blush
Виж целия пост
# 6
Таня,нямаме уговорка да купуваме общо нещата.Всеки носи каквото реши.Ние сме взели килограм месо,1,5 кг.салати и 8 литра безалкохолно.Надявам се да ни стигнат  Mr. Green
Освен за Таня,в колата ни има място за още 2 мами с бебоци,така че не се ослушвайте,ами казвайте кой ще идва с нас.Можем примерно да вземем Хера и Мини с Ники и бебоците.Доколкото си спомням,Августа няма транспорт също,може би при Дани,или Джейд ще има място?
Виж целия пост
# 7
Аз забравих да се похваля-днес ходихме на екскурзия до Перперикон и успяхме се изкачим с двете деца.Без инциденти.За съжаление не си взехме водач,защото едва ли щеше да се навие някой да се мотае с нашето темпо.От време на време се присъединявахме към някоя група на аванта Wink
Ивката спа много малко в колата и като седнахме на обяд,падна от една необезопасена люлка назад,баш на главичката си върху теракот.За съжаление,няма пълно щастие.Сега я наблюдавам за нещо по-сериозно от цицина.Стискайте палци да няма нищо.
Виж целия пост
# 8
Сигурна съм, че няма да има нищо притеснително с Ивката, но за всеки случай ще стискам и палци.
Виж целия пост
# 9
Благодаря ,Роси!
Виж целия пост
# 10
Zlati, благодарим за предложението, но ние междувременно се сдобихме с транспорт. Така че може да приютите Херолайн и мистър Слави.
Виж целия пост
# 11
Весело да си изкарате на пикника, и аз ще чакам снимки после.
Виж целия пост
# 12
И ние се завърнахме. Геле пребори и трита изпита, ходихме и на екскурзийка до Дряновския манастир и до Етъра. После малко селскостопански фитнес и се прибрахме. На пикник няма да идваме, щото съм на работа. Да си изкарате добре.  Laughing
Виж целия пост
# 13
Таничка,аз мислех,че и вие ще сте на Тонзос утре...
Виж целия пост
# 14
Иве, мерси за поздравите  Hug количката е супер, ама май му е голяма на Сисо , защото целия се изсулва надолу и на една страна  Joy , обаче има място и е широка и той не спира да се джаска и да рита вътре  Joy
И аз те обичам Ив  Hug,радвам се,че количката все пак ви върши работа.
Ние също се приготвихме за пикника и утре потегляме в 10ч.Приятно ви изкарване пак ви пожелавам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия