Ще си признаете ли?

  • 4 694
  • 152
 За няколко форумски особи мога да твърдя със сигурност, че изобщо не са това за което се представят Twisted Evil Няма да назовавам, за да не им срина реномето  Mr. Green , но съм получавала много мили ЛС от тях  Laughing  Обаче се зачудих, въпрос на какво е това да се представяш, като човек какъвто не си ...  Някакъв вид виртуална заигравка ли е , какво ли  Whistling И мамка му, не е ли уморително ежедневно да се обръщаш с хастара навън, сакън да не се усъмнят в достоверността на амплоато ти ooooh! Трудно ми се струва това шизофренно форумско поведение  Whistling
 Аз съм си аз, Вие " вие " ли сте ?
Виж целия пост
# 1
Аз съм Roza66  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Ти точно не ме предизвиквай  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
неделя следобяд е все пак,много фолософcки въпроси те мучат Wink
отдаи се на почивка по добре   bouquet

и...Не,Никoй няма да си признае Simple Smile
Виж целия пост
# 4
1200% съм си аз, не виждам смисъл да се правя на нещо различно. Харесвам се така, и хората ме харесват.
Виж целия пост
# 5
О, ето Верж си призна, че е цели 12 човека /или образа/..  Laughing
Виж целия пост
# 6
Ето виж, има хора които си признават  Heart Eyes

Тони, теб не те прочетох да отговаряш сериозно Whistling
Виж целия пост
# 7
  Гони ме неква параноя, струва ми се, че "хващам" стар потребител зад нов ник newsm78
  Мен ме мързи да си правя нови образи, иначе сигурно щях да си поиграя. Т.е. винаги играя честно, и винаги поради мързел, а не от светли идеали.
Виж целия пост
# 8
О, ето Верж си призна, че е цели 12 човека /или образа/..  Laughing

 Joy Изключително голяма част от познатите ми четат тук, отделно и познавам бая форумки - ако имаше нещо щеше да лъсне.
Виж целия пост
# 9
Гласувах с 2 опция, а исках с 1 ooooh!

Във форума имам разни изцепки...там се правя Laughing щото има луди да се връзват Mr. Green
Т.е. моя отговор го няма Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Какво да правим хората с психични разтройства, питам аз? А? Една личност тясна за мойта душа е  Peace
Виж целия пост
# 11
Не, не се правя. Първо няма защо, второ няма пред кой.
Виж целия пост
# 12
Не!Не страдам от комплекси,които да избивам тук или където и да е другаде.
Виж целия пост
# 13
Дайте пример за правене, аз не го разбирам?

П.П. Бих искала, ако не ме познаваха да се правя на малко по-умна, но няма сми.  Crazy
Виж целия пост
# 14
Аз ще дам пример Mr. Green  Да си много hard списвайки тук, а в действителност да си супер мил човек  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия