Списъкът голям е, да! Всички виждат втората черта! 30.04.07 - 06.05.07

  • 14 615
  • 499
Хайде бе, мацки, кое време стана, още нямаме тема  Hug.

Заглавието е на Вили   bouquet

Късмет на всички от списъка  Wink, а и на останалите.
Виж целия пост
# 1
Добро утро!
Успешна седмица!
Аз чакам снимките на Стелски Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Успех на всички тази седмица.Дано да имаме повече положителни тестчета,които да зарадват сърцата ни! newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 3
Добро утро момичета. Честита ни седмична темичка, дано е късметлийска като предишната.
Времето тук май се разваля и аз съм леко нервна, защото пак съм самичка в къщи и ще ме удари нервата щото нямам какво да правя. Hug stork-boy stork-girl 1stroller
Виж целия пост
# 4
Добро утро момичета.И аз ви пожелавам една успешна седмична темичка от мен,която преди няколко дена видях втората чертичка.Не мога да ви опиша в каква еуфория се чувставам.Пожелавам на всички чакащи успех и  в най-скоро време да се похвалят с втора чертичка.
Виж целия пост
# 5
Добро утро на всички!
Успешна седмица желая, изпълнена с красиви моменти, много любов и положителни тестчета! ЧЕСТИТО на xixi!!!!!!!  bouquet Лека и безпроблемна, мила!! Дано повлечеш крак!!
Да видим дали на мен си ми повлякла, че ми закъснява трети ден, а не засекох Ову този месец... или е била по-късно от дуфастона, или е гаден страничен ефект от спирането на противозачатъчните newsm78
Прекрасни мигове и късмет на всички!!! Hug
Виж целия пост
# 6
Добър ден и от мен
КАК сте мацки
аз съм на работа smile3511
Гледам Мушморока е писала ,че нечака като мен на 13,дано да не дочакаш сладуранооооооооо
 smile3533
а и дано никой да не дочака
Виж целия пост
# 7
Добро утро и от мен  bouquet
Запис в новата тема
Виж целия пост
# 8
Добър ден и от мен
тая седмица и мен ме пишете в НЕчакащите Sunglasses - 05.05.07
Дано всички да видим  EFP
Виж целия пост
# 9
Добър ден и от мен!

Голям сън му ударихме днес с мъжо.... smile3524, явно вчерашната разходка до Рилския манастир ни се е отразила добре! Само ме притеснява факта, че в сряда едвам ще отлепя...след толкова дни седене вкъщи дано не съм загубила тренинга за ранното ставане!

Имам молба към вас, препоръчайте ми нещо за гърло ( без антибиотик ), от вчера дясната сливица ( налепи не виждам ) и най-странното - основата на езика адски ме болят, пих чай от лайка, гълтах мед, смуках трахизан и неоангин...нищо не помага!

Вес, за жалост не мога да се сетя, но ми се върти да беше България еър, Малев имат полет през Будапеща до Женева http://booking.malev.com/BookingSite/Select/FlexibleResult.aspx и едва ли е по-скъп от този на Алиталия. Не се притеснявай толкова, няма да се загубят, а ако се замотат нещо ще ги издирят, още повече, че не летят за първи път, като гледат табелите на гейтовете и стрелките ще се ориентират хората.......( те от БГ ли ще летят  newsm78 )...

Аз НЕ чакам на 18.05, принципно, така че оставам за след 2 седмици.... smile3506
Виж целия пост
# 10
Да се разпиша и аз ден  Laughing

Добро утро на всички, днес е малко пустично тук... друг път по това време в понеделник сме на 3 страница  Rolling Eyes

Аз да се отчета - 3 ден закъснение и твърдо отрицателен тест сутринта  Close, на всичкото отгоре от бързане като станах, не си измерих Т #Cussing out Ами... нямам избор, ще чакам 2-3 дни още, и ако не се довлачи или ако не светнат 2 черти, ще ходя на лекар.  Crossing Arms

Хихи, честито на теб!  Hug Лека и безпроблемна бременност ти желая!!!   bouquet

Аркана, стискам палци и за теб!  Praynig И аз като теб не засякох твърдо ову този месец, все някакви половинчати черти. Ти с тестове ли дебнеш или на фоликулометрия ходиш?

Алоооо, булката, Стелче, къде си? Чакаме снимкииии!!  Mr. Green

Комикс, на Бг еър са до Цюрих със сигурност. Ще пътуват от Бг, лошото е, че не говорят чужд език, и ако някой ги пита нещо, ще си глътнат граматиката  Confused hahaha Знаеш, хора на 50-60 години как са...


Виждам, че никой не е пускал кафенце... то стана обяд вече, но все пак...

Виж целия пост
# 11
До

Имам молба към вас, препоръчайте ми нещо за гърло ( без антибиотик ), от вчера дясната сливица ( налепи не виждам ) и най-странното - основата на езика адски ме болят, пих чай от лайка, гълтах мед, смуках трахизан и неоангин...нищо не помага!


пробвай с Ефизол
мед+лимон+орехи в състав 1:1:1 -разбърква се всичко и се яде по една лъжица през три часа

има и още един метод , но е малко гаден-намажи си гърлото със сода за хляб
бързо оправяне  bouquet
Виж целия пост
# 12
"Аз съм си" - ще пробвам с ефизол...мед+лимон+ орехи....това би било убийствено за "кръшната" ми снага...Содата...не, благодаря  newsm08 Благодаря за съвета  Hug

Вес...би могла да им напишеш как се изписва гейт и Женева на латиница, за да знаят какво да търсят по таблата....но определено вярвам, че ще се справят, най-малкото щото българите сме оправни... smile3502

Мерси за кафенцето... Hug
Виж целия пост
# 13
Здравейте сладурки!
Аз съм ново попълнение в този форум и се надявам да бъда приета сред вас.
Името ми е Габриела.на 24 години съм.този месец поработихме за бебенце с
моя приятел и сега много се вълнувам.не съм се настроила за бременност още от
първия път,но тайничко се надявам.позволявах си да ви чета чат-пат,защото не съм
много осведомена и благодарение на вас намирах отговори на въпросите
които ме интересуваха.сега да се запиша че НЕ чакам на 02.05 !!! newsm03

Пожелавам успех на всички НЕчакащи  newsm51
Виж целия пост
# 14
Ето ме и мен!
Здравейте!  bouquet
Днес такъв сън му ударихме....юнашко спане Crazy.....та закъснях да нахраня кучето и мама и тате се прибират от вчерашното гости- а ние всички спим, та днес ходя с наведена ниско глава пред тате, че съм му забравила "детето" и то, горкото, хапнало късно..... #Crazy
Мен днес коремчето ме боли по-малко, но си ми тече като за "световно"....отдавам го на 75 дни закъснение и хаповете дето пих....
Хайде, и аз се разписвам в новата темичка, пък дано ни е на късмет на всички дето чакаме и нечакаме! Praynig
Хубав ден от мен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия