Откъде и колко струва хубаво и устойчиво стъпалце за баня

  • 1 854
  • 22
Търся си такова стъпалце, тъй като малкия вече ми е тежък да го вдигам и искам прав да си стои на мивката да му мия очичките и зъбите? Виждала съм едни обикновени столчета ( табуретки), но те нямат гумирано отдолу на краката, а аз искам такова - да не се хлъзга и да е устойчиво  Peace
Виж целия пост
# 1
Съвсем скоро купувах стъпалце. След безрезултатна обиколка по магазините в Добрич си поръчах ето това
http://shop.gbg.bg/cre620/product_info.php?products_id=19838
много си го харесваме /в действителност е дори по-красиво отколкото на снимката/ Доставиха ми го на следващия ден след поръчката. Всъщност избора в нета не беше особено голям, а и все още се питам защо във Франция от Икеа си купувам стъпълце за 5лв, а тук за 21лв но това е друга тема  Simple Smile

Виж целия пост
# 2
Съвсем скоро купувах стъпалце. След безрезултатна обиколка по магазините в Добрич си поръчах ето това
http://shop.gbg.bg/cre620/product_info.php?products_id=19838




Такова купих и аз ,но беше над 20 лева от магазин,сега съм го скрила,защото моя го използвоа за да прави бели и да пипа ,където не трябва  Wink
Виж целия пост
# 3
Е точно за такова стъплаце става дума  Peace
Но искам да си го купя от магазин, тъй като нямам възможност да пазараувам от нета  Thinking
Виж целия пост
# 4
В Магазина на Прасето  Laughing ги има. И аз си взех такова от там, над 20 лв. беше обаче.
Виж целия пост
# 5
еййй много цифра за едно стъплаце бееее  Twisted Evil, ама нямам избор ще ходя днес да взема едно  Peace
благодаря ти Джилда даде ми идея къде да отидем днес следобяд и без туй още не съм го посетила   bouquet
Виж целия пост
# 6
Доколкото имам спомени 2 бяха останали на Нуби - едното, лилаво го взех аз, другото беше жълто с оранжево, а третото не си спомням. При гърнетата и седлките за тоалетна чиния са Hug
Виж целия пост
# 7
Има ги във Фантастико, Премама, около 17 лв
Виж целия пост
# 8
Има чудесни варинати и ТУК.
Виж целия пост
# 9
Нуби от Хиполенд, но аз доколкото си помням беше около 15 лв. Хубаво е, стабилно, със специално гумирано покритие, което не се пързаля.
Виж целия пост
# 10
На Нуби има в бебелан,към 17лв някъде струва.
Виж целия пост
# 11
Аз взех от Комо, 13 лв.
Виж целия пост
# 12
Аз пък имам питане за това  - някой има ли го и отзиви ако може

Виж целия пост
# 13
В "Штъркел" ги има,  16 лева.
Виж целия пост
# 14
Аз пък имам питане за това  - някой има ли го и отзиви ако може



в офиса на ДаНет може да се види на живо  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия