Ягодка- обсъждане на продукти 10 /30.04-15.05/

  • 9 066
  • 268
предишна тема Laughing
Виж целия пост
# 1
Момичета, отново е намален  фон дьо тена на Lancome - Teint Adaptive . Толкова се радвам, поръчах си го. Предният път не успях tyj kato за часове го махнаха. Направих своята първа поръчка и получих подарък глоса на Лореал в хубавият розов  цвят  Whirl  Hug Много се кефя  Joy защото до в4ера и глосовете бяха гадни като светове, а днес.......
Виж целия пост
# 2
На мен нищо не ми хареса...  Confused А ФДТ си купих скоро за съжаление. Загледах пудрата на Шанел ама тя май не е нищо особено, само матираща.
Виж целия пост
# 3
На мен нищо не ми хареса...  Confused А ФДТ си купих скоро за съжаление. Загледах пудрата на Шанел ама тя май не е нищо особено, само матираща.

дръндрън как е покривността на фон дьо тена? А подобна пудра на Шанел ползваше Деси Слава в Вип Брадър  Laughing
Виж целия пост
# 4
 Hug на всички зарибени по червеното плодче мами. Аз имам нужда от спирала и фдт и вече си харасах няколко. За фдт, освен посочения от Денди  Ланком, е и ето това на Живанши - http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=27076&goChar=G Само се чудя дали е добро  newsm78 и дали не стои като маска, че за лятото си трябва нещо по-леко...
А за спирала се колебая между
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=36937&goChar=C
и
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=39097&goChar=E
Виж целия пост
# 5
MarieAntoinette , аз също се колебаех за този на Живанши, но изчаквах, тъй като мненията за него бяха, 4е не е достатъчно покривен. А този на Ланком преди няколко месеца го бяха пуснали буквално само за няколко часа и докато мислех дали да го взема го махнаха. Та затова сега побързах да го поръчам !

Ето малко мнения за този на Живанши: http://cosmetics.forumsplace.com/message2160.html
Виж целия пост
# 6
Мерси, Денди.   bouquet Определено май ще е този. На мен ни трябва по-скоро нещо, което да ми изравнява тена на лицето и да ми матира Т-зоната, че там съм ужас  Sad А за спиралите какво мислиш? Ползвала ли си някоя от тях? Така ги искам и двете, ама пусто, мъжО ще получи инфаркт като види каква сметка съм му приготвила  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Относно спиралите нека Монда да каже или някой друг, защото не съм ги ползвала тези  Flutter
Виж целия пост
# 8
Dendy аз си взех на Clarins ФДТ, не този на Ланком. Аз пробвах няколко ама не мога да се сетя вече кой как седеше... Пудрата на Деси Слава може да е била другата на Шанел - Double Perfection. Ако я намалят ще си я взема.. Тази нещо не ме впечатлява с описанието си  newsm78

Относно спиралите чувала съм мнения, че тази на Диор е добра. За Estee нищо не мога да кажа. Ама знам че прехвалената YSL е гадна ! Close
Виж целия пост
# 9
Моят ФДТ е Ланком, но не намаленият, а Тент идоле..Поръчах си него..До сега не го бях виждала в Ягодата, но точно преди да отида в магазина и да си го купя, реших да погледна за последно дали пък го няма в Ягодката и бях приятно изненадана като го видях. Разбира се, веднага направих поръчка  Laughing Сега го чакам  Flutter
Виж целия пост
# 10
Момичета, отново е намален  фон дьо тена на Lancome - Teint Adaptive . Толкова се радвам, поръчах си го. Предният път не успях tyj kato за часове го махнаха. Направих своята първа поръчка и получих подарък глоса на Лореал в хубавият розов  цвят  Whirl  Hug Много се кефя  Joy защото до в4ера и глосовете бяха гадни като светове, а днес.......

А погледна ли, че светлия нюанс е най-тъмния от сайта на Ланком, няма ли да ти е тъмен  newsm78
Виж целия пост
# 11
Момичета, препоръчайте ми ФДТ - да е сравнително покривен и да изравнява тена, но в същото време да не си личи... Mr. Greenмай много искам, а Simple Smile Този на Ланком как е? Ама пък на мен ми трябва светъл, а щом светлият нюанс е най-тъмния от сайта на Ланком... newsm78
Виж целия пост
# 12
Az по приниц ползвам бежави по тъмни нюанси на фон дьо тена. Обратно на правилото, 4е фон дьо тена трябва да е с тон по светъл от тена на лицето ти. Харесвам се по тъмна, защото се изрусявам и о4ите са ми светли и с бяло лице съм много бозава  Whistling
Виж целия пост
# 13
Az по приниц ползвам бежави по тъмни нюанси на фон дьо тена. Обратно на правилото, 4е фон дьо тена трябва да е с тон по светъл от тена на лицето ти. Харесвам се по тъмна, защото се изрусявам и о4ите са ми светли и с бяло лице съм много бозава  Whistling

И аз така правя, защото съм ужасно светла  Mr. Green но обикновено най-светлия нюанс ми е тъмен  #Cussing out

А нямаш ли разлика с вратлето  Thinking

Момичета, препоръчайте ми ФДТ - да е сравнително покривен и да изравнява тена, но в същото време да не си личи... Mr. Greenмай много искам, а Simple Smile Този на Ланком как е? Ама пък на мен ми трябва светъл, а щом светлият нюанс е най-тъмния от сайта на Ланком... newsm78

На мен този на Ланком(Adaptive) ми едва прекалено покривен... аз ползвам по-лекички...
Виж целия пост
# 14
При мен има и един такъв момент, 4е кожата ми е мазна, тук таме някоя пъпка, белег от пъпка  #Cussing out и пр. Та с такава кожа, непрекъснатите грижи- като маски, тоници с киселини, миене с гелове и пр. водят до изсветляване..............като прибавим и чувстителността и розовият оттенък  Sad даже и печенето на солариум не ми позволява да съм с тъмен тен на лицето, така 4е фон дьо тена компенсира. А много се надвям този да е силно покривен, че ми е нужно да прикривам всички недостаъци
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия