Запек

  • 1 663
  • 33
Сигурна е пускана подобна тема,но не успях да намеря много по въпроса,момичета помагайте със съвети,защото положението ми е отчайващо! ooooh! И преди съм страдала от запек,но е било не периоди, сега е простои нетърпимо-само пиенето на слабителен зелен чай ми помага,а знам,че е опасно! Съвети от рода на хранителен режим също не вършат работа! Корема ми е постоянно надут,червата ми къркорят и от това ми се гади! пробвала съм какво ли не-изключително тежък случай съм,не мога да се порадвам на бременността си-помогнете ми!
Виж целия пост
# 1
Фреш и плодове сутрин и през деня на гладно. Овесени ядки. Зеленчуци. Разходки. Течности.
Виж целия пост
# 2
Фреш и плодове сутрин и през деня на гладно. Овесени ядки. Зеленчуци. Разходки. Течности.
ох,нали това казвам-хранителен режим и разходки не вършат работа,пия си и фрешове,когато мога,овесени ядки ям всеки ден....
Виж целия пост
# 3
Да не те отчайвам,но и аз горе-долу бях така и почти нищо не помага.Смени зеления чай с дуфалак-само той е разрешен за бременни.Хапвай сутрин на гладно плодове,но не е сигурно,че ще ти помогне.На мен наистина в един момент нищо не ми помагаше да не говорим,че си влязох в нормалния режим два месеца след като родих.
Виж целия пост
# 4
Да не те отчайвам,но и аз горе-долу бях така и почти нищо не помага.Смени зеления чай с дуфалак-само той е разрешен за бременни.Хапвай сутрин на гладно плодове,но не е сигурно,че ще ти помогне.На мен наистина в един момент нищо не ми помагаше да не говорим,че си влязох в нормалния режим два месеца след като родих.
Дуфалак съм го пила около седмица-ефект нулев Sick,плодове не ми помагат,просто не знам защо така се получава,при другите бременни май не е така...а няма ли след известно време да се пооправят малко нещата или цели 9 мес ще е така ooooh!
Виж целия пост
# 5
Здравей мила,дано да си като мен,аз до 4-ят месец имах голям запек,но след това всичко от само себеси се равновеси,даже последните месеци ходих по- лесно и по-често,и аз да посъветвам за много течности и движения и лека бременност  Peace
Виж целия пост
# 6
Сигурна е пускана подобна тема,но не успях да намеря много по въпроса,момичета помагайте със съвети,защото положението ми е отчайващо! ooooh! И преди съм страдала от запек,но е било не периоди, сега е простои нетърпимо-само пиенето на слабителен зелен чай ми помага,а знам,че е опасно! Съвети от рода на хранителен режим също не вършат работа! Корема ми е постоянно надут,червата ми къркорят и от това ми се гади! пробвала съм какво ли не-изключително тежък случай съм,не мога да се порадвам на бременността си-помогнете ми!

аз се оправих с 2-3 пакетчета дуфалак.
Вечер преди лягане.Не те хваща на следващия,даже и на по-следващия ден,но после си ходиш редовно всяка сутрин.поне при мен е така.и аз бях като теб,какво ли не пробвах но с дуфалака се оправих.
иначе си яж особено преди лягане, по 1-2 ябълки или киви.също спомагат.
поздрави Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Слава богу аз нямам  проблеми с "ходенето", но съм чувала от приятелки чв си правят гореща вода с мед и пият все едно е чаи.Дано помогне.
Вили
Виж целия пост
# 8
При мен първите три и последните три месеца бяха така. Ужасно е Cry Единствено ми помагаше дуфалак, като взимах от най-голямата доза 45 мл. Пих го почти през цялата бременост.
Ти по колко си взимала? Едно пакетче е 15 мл. Продават го и в шише и там е оказано по колко.
Виж целия пост
# 9
има едни свещички Ева кю.може да попиташ в аптеката и да прочетеш упътването.не съм ги ползвала,но чета,че действали добре.мисля,че стават за бременни,но все пак питай
Виж целия пост
# 10
Проблемът ти е супер неприятен - и аз бях така известно време. При мен беше заради желязото, което пиех (Ferro Folgama). Щом го спрях, моментално се оправих. Иначе може само дуфалак  Tired

Ти пиеш ли желязо?
Виж целия пост
# 11
Да не те отчайвам,но и аз горе-долу бях така и почти нищо не помага.Смени зеления чай с дуфалак-само той е разрешен за бременни.
Пробва  ли  да  си  извариш  сушени  сливи  и  да  пиеш сока?Прясното мляко също разхлабва,но не прекалявай Simple Smile
Виж целия пост
# 12
ленено семе и сушени плодове като сливи и кайсий също са много полезни
Виж целия пост
# 13
И на мен гореща вода с мед ми помага в повечето случаи. Нищо не пречи да пробваш. Успех! Peace
Виж целия пост
# 14
благодаря ви на всички за съветите,но съм пробвала почти всичко вече-мислех си по-скоро за някакъв препарат ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия