запек при бебоците?

  • 1 713
  • 37
Този  проблем  ни  мъчи  още  от  самото  раждане.сега  като  захраних  с  твърда  храна  бебо  ака  всеки  ден,но  се  запича  и  се  налага  понякога  да  му  помагам  с  термометъра.моля  дайте  ми  съвет как  да  се  справя ,защото  ми  е  болно  като  гледам  мъничето  си  как  се  напъва  и  изчервява!! Praynig
Виж целия пост
# 1
Правех масажи на коремчето и давах по-топло АМ ,а след захранването ни помага варена тиква,сини сливи/пюре/,круша/плод/,киви....
Виж целия пост
# 2
Не виждам смисъл в анкетата.
Давах на дъщеря си АЕ-мляко.
Виж целия пост
# 3
Първо спри веднага процедурите с термометъра.
Моята дъщеря в началото акаше през седмица, докато не почна да показва ясно, че не и стига храната, въпреки че ядеше грамажа необходим за възрастта си, че и повече. И сега има дни в които не яде достатъчно и съответно не ака. Пробвай да увеличиш малко храната за да си сигурна, че не е гладен запек, а ако не става се обърни към лекар, защото това си е сериозен проблем.
Иначе по съвет на лекаря от втория месец давам сок от круша, грозде, морков и ябълка и след него резултата е сигурен.
А след като вече сте на твърда храна давай круша, киви, грозде, сини сливи, овесени ядки.

Успех с борбата.
Виж целия пост
# 4
Гласувах Peace
Виж целия пост
# 5
Лъжеш - към момента има 0 гласа   Naughty Laughing Но наистина не е лесно да се рише кое от двете... Или и двете?!  Thinking
Виж целия пост
# 6
Винаги гласувам в смислени и интелигетни анкети  Peace
Направих го и сега..
Виж целия пост
# 7
Оффффф,много ме затрудняваш кой отговор да избера... newsm78
Виж целия пост
# 8
Лъжеш - към момента има 0 гласа   Naughty Laughing Но наистина не е лесно да се рише кое от двете... Или и двете?!  Thinking
Аз никога не лъжа Crossing Arms
Виж целия пост
# 9

И аз искам много да гласувам Mr. Green
Побутни ме с нещо ,че да го направя...нещо не чувам връзката Thinking
Виж целия пост
# 10

И аз искам много да гласувам Mr. Green
Побутни ме с нещо ,че да го направя...нещо не чувам връзката Thinking

С термометър или сапунче искаш да те побутна Wink
Виж целия пост
# 11

И аз искам много да гласувам Mr. Green
Побутни ме с нещо ,че да го направя...нещо не чувам връзката Thinking

С термометър или сапунче искаш да те побутна Wink

 Mr. Green
предпочитам по новите методи например с Дуфалак Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
Глецеринови свещички, докато я пъхна, всичко излиза  Peace
Виж целия пост
# 13
Този  проблем  ни  мъчи  още  от  самото  раждане.сега  като  захраних  с  твърда  храна  бебо  ака  всеки  ден,но  се  запича  и  се  налага  понякога  да  му  помагам  с  термометъра.моля  дайте  ми  съвет как  да  се  справя ,защото  ми  е  болно  като  гледам  мъничето  си  как  се  напъва  и  изчервява!! Praynig
Можеш да правиш масаж на коремчето.
Можеш да даваш Дуфалак,но разбира се първо се консултирай с педиатъра на детето.
Не използвай термометър ,сапун ,мушкато ...
Виж целия пост
# 14
Винаги гласувам в смислени и интелигетни анкети  Peace
Направих го и сега..

Оффффф,много ме затрудняваш кой отговор да избера... newsm78
Този  проблем  ни  мъчи  още  от  самото  раждане.сега  като  захраних  с  твърда  храна  бебо  ака  всеки  ден,но  се  запича  и  се  налага  понякога  да  му  помагам  с  термометъра.моля  дайте  ми  съвет как  да  се  справя ,защото  ми  е  болно  като  гледам  мъничето  си  как  се  напъва  и  изчервява!! Praynig
Можеш да правиш масаж на коремчето.
Можеш да даваш Дуфалак,но разбира се първо се консултирай с педиатъра на детето.
Не използвай термометър ,сапун ,мушкато ...
[/color]
Twisted Evil  ти отричаш толкова изпитани методи  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия