Предястие с палачинки

  • 24 504
  • 36

 Сигурно го знаете, тук сте се събрали само кулинарки, но аз да го похваля, пък може и да е ново за някои като мен...

Правя много лесно и бързо предястие(става и за гости, иедално е, вкусно, лесно, бързо и ухае страхотно!)

Купувам палачинки, готови опечени от магазина

Купувам и готова руска салата

ЗАвивам руската салата в палачинките, на руло, нареждам ги в тавичка, поръсвам с настърган кашкавал и запичам на функция грил на фурната(само отгоре)

Става страхотна вкусотия. Ако не сте пробвали, направете го  Wink   bouquet

Виж целия пост
# 1
 Peace
Виж целия пост
# 2
Аз палачинките си ги приготвям в къщи.
Пълня ги с малки кубченца кашкавал,шунка,сирене.
След това ги завивам наръсвам с кашкавал и запичам.
Стават страхотни.

Бубе ,ще пробвам и с руска салата.
Благодаря за идеята.
В къщи палачинките са на почит и уважение Flutter
Виж целия пост
# 3
И аз предпочитам да си ги помятам в къщи. Но и готовите са вариант. Пълня ги предимно (на годината 2 пъти  hahaha) със ситно нарязано пилешко, майонеза и каквото още искаш. Последния път и ролца от раци сложих, ммм...фенка съм им. Но виж с руска салата не съм ги правила.
Виж целия пост
# 4
Да, става с всякакви пълнежи, разбира се и с домашни палачинки. Аз, обаче ви давам най-лесният вариант, като за гости. Щото ако имате още 10 неща да приготвите едва ли ще ви е до печене на палачинки  Crazy

А понеже ни останаха палачинки, тази сутрин ги напълнихме със сирене и краве масло и пак ги запекохме по същият начин с кашкавал..Стана чудесна закуска  Wink
Виж целия пост
# 5
Правя и аз такава вкусотия ,но не навивам палачинките, а ги редя като торта- палачинка, маойнеза,палачинка, кашкавал,палачинка, кетчуп, палачинка ,кисели краставички и  т.н.,докато свършат палачинките.Най-отгоре маойнеза или заквасена сметана и украса каквато ми е на сърце.Вкусно и ефектно е!Както и супер калорично, разбира се. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Задушавам спанак,слагам сметанка и кашкавал и пълня палачинката.Запичам с кашкавал на фурната eat
Виж целия пост
# 7
И аз правя същото предястие по същия начин. 
Пробвай да ги завържеш като вързопче с магданоз или стъкче зелен лук - много е ефектно!
Виж целия пост
# 8
Правя и аз такава вкусотия ,но не навивам палачинките, а ги редя като торта- палачинка, маойнеза,палачинка, кашкавал,палачинка, кетчуп, палачинка ,кисели краставички и  т.н.,докато свършат палачинките.Най-отгоре маойнеза или заквасена сметана и украса каквато ми е на сърце.Вкусно и ефектно е!Както и супер калорично, разбира се. Rolling Eyes


и аз така ги правя,но ще пробвам и тези на Буба,предполагам,че домашните ще ги харесат,а и идеята за внезапни гости  и бързо приготвено ефектно предястие ми допада!
Виж целия пост
# 9
Ще го пробвам звучи страхотно, правила съм подобно но в студен вариант но така ми изглежда още по добре newsm74
Виж целия пост
# 10
Да, палачинкова торта и аз правя, но това е в пъти по-лесно и бързо. Точно като за мен  bowuu



И аз правя същото предястие по същия начин. 
Пробвай да ги завържеш като вързопче с магданоз или стъкче зелен лук - много е ефектно!

Мерси много за идеята, наистина това е един още по-ефектен вариант  Wink   bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз палачинките си ги приготвям в къщи.
Пълня ги с малки кубченца кашкавал,шунка,сирене.
След това ги завивам наръсвам с кашкавал и запичам.
Стават страхотни.

Бубе ,ще пробвам и с руска салата.
Благодаря за идеята.
В къщи палачинките са на почит и уважение Flutter

Правя ги и с кайма ,и прибавям и доматки.може и с колбас.Отново посипвам с настърган кашкавал.Стават чудесни.
Виж целия пост
# 12
Каймата предварително запържена(дай повече подробности) или как?  newsm78
Виж целия пост
# 13
Моят пълнеж е варено пилешко, запържено в краве масло и поръсено с черен пипер и чубричка. Понякога и гъбки слагам. После в домашни палачинки, загънати като плик, поръсе4ни с настърган кашкавал и запечени. Хубавото е, че може да се направят предварително и да си чакат в тавата, а вечерта, преди поднасянето им, да се запекат с кашкавала.
Виж целия пост
# 14
Много хубаво става така Буба Peace

Един мой вариант:

палачинки
извара или по меко сирене
варени яйца
лютеница
колбас
кисели краставички

Всичко се реже на кубчета и се разбива като микс паста и се навива на роле, може да се запече с кашкавал отгоре  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия