Защо???

  • 1 572
  • 31
Някой може ли да ми каже защо бебчо,всяка нощ задължително се измества нагоре и си опира главата в креватчето.
Виж целия пост
# 1
Не знам,но дъщеря ми  прави същото!
Виж целия пост
# 2
Май всички бебета и малки деца правят така Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 3
И двете ми деца като бебчета правеха така.
Всъщност Пламката е на 1,8мес и все още нощно време се измества на горе и опира главичката в кошарата.
Виж целия пост
# 4
И нашето бебе прави така,но аз реших проблема като я слагам в спално чувалче,така не се налага  да я завивам през нощта ако се отвие или да се завие през глава,както и да се измества нагоре. smile3524
Виж целия пост
# 5
Моя син и той всяка вечер е  така.Аз си го обяснявам с това,че понеже спи много неспокойно и докато се върти и рита с крачета и ръчички нощем и се приплъзва нагоре.Като го видя,че е допрял главичката до дъската на краватчето просто лекичко го придърпвам нагоре,защото иначе си я удря.
Виж целия пост
# 6
От това, което съм чела, така бебечета се чувстват по-сигурни - когато са опряни в нещо, по аналогия на състоянието когато са били в корема, притиснати отвякъде  Peace
Виж целия пост
# 7
Тери все още продължава да го прави,но защо и аз не знам.
Виж целия пост
# 8
От това, което съм чела, така бебечета се чувстват по-сигурни - когато са опряни в нещо, по аналогия на състоянието когато са били в корема, притиснати отвякъде  Peace

Да , и аз съм чела , че това е причината. Звучи най-логично.
Виж целия пост
# 9
От съвсем малък го прави, продължава и сега. Не съм се замисляла защо.
Ще следя темата.  Peace
Виж целия пост
# 10
От това, което съм чела, така бебечета се чувстват по-сигурни - когато са опряни в нещо, по аналогия на състоянието когато са били в корема, притиснати отвякъде  Peace

Точно! Търсят къде да се сгушат. Дъщеря ми спеше най- спокойно в портбебето тъй като то я обгъщаше от всякъде, за това и я слагах с него в легълцето.
Виж целия пост
# 11
Аз също знам, че бебетата  правят така, за да им се опира главичката в нещо, както е било в утробата. Нашият син не прави така вече, но когато беше на няколко дни забелязахме, че ако му сложим едно дебело одеало, което да се опира до главичката му спеше много по-спокойно.
Виж целия пост
# 12
А случвало ли му се е на някое да направи завой, като му опре главата и да "тръгне" в обратната посока? Александра е така.  Laughing
Виж целия пост
# 13
И моят син правеше така.Нормално е, така се чувстват по-сигурни бебетата.
Виж целия пост
# 14
Колкото им е по тясно на бебетата ,толкова се чувстват по-сигурни. И дъщеря ми така правеше, слагах и навито одеало подобно на обиколник ,за да и е по-тясничко. По същия начин се завираше и в края на количката, в някое ъгълче...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия