клюкарите и дълголетието

  • 709
  • 10
Така ми казаха, клюкар(к)ите живеят по-дълго. Видях го нагледно с една съседка, ама действа ли при всички?
Виж целия пост
# 1
Те за кво иначе всички сме у клюкарника... направо ми иде да ви запитам - who wants to live forever  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Така ми казаха, клюкар(к)ите живеят по-дълго.

Щом са ти го казали,
имали са основание.
Виж целия пост
# 3
То злобата е туй дето ни държи. Иначе от всякъде лъха на хоспис, но злобарките му със злобарки, не се даваме тъй лесно.  Mr. Green Mr. Green Crossing Arms Whistling

Девойко aivia, дръж се за нас и ще доживееш да видиш летящите чинии като градски транспорт.
Виж целия пост
# 4
значи аз ше живея вечно...  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 5
... дръж се за нас и ще доживееш да видиш летящите чинии като градски транспорт.
Искам! Искам! И  forever ще си клюкам и прехвърчам с градския транспорт.
Виж целия пост
# 6
Ами може и да е вярно, понеже си изливат отрицателната енергия по адрес на тоя и оня ... При мен проблема е, че бързо забравям клюката, ама вече почвам да си водя записки  Blush да се повозя и аз на летяща чиния  Crazy
Виж целия пост
# 7
От кога някои баби са изместили метлата с летящи чинии?Явно сте на много ,много години.Тези които се въздържат от клюки, да вземат пример от дълголетниците.
Виж целия пост
# 8
Sprite Forever!

Клюкаренето не е нищо повече от желание за опознаване на ближния. Богоугодно дело, викам. Peace
Виж целия пост
# 9
Когато е нямало източници за масова комуникация, информацията е достигала до хората чрез клюкарките.
Предполага се, че са издържливи и бавно се амортизират, за да действат по-дълго време.
Виж целия пост
# 10
МойтУ Мене няма живей дълго. Нищо, че посещавам Кл-ю, не си падам обаче по клю-клю Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия