нормално ли е-да" разсъждавате"с бившия за сегашната му половинка

  • 901
  • 8
може и малко неясно да е станало това заглавие newsm78-еееее положението е следното:с бившия имаме страхотни отношения,като и той и аз си имаме нови семейства ,да ама той няма забележки за моя мъж/смее ли да има/,ама аз имам ОГРОМНИ относно жена му Rolling Eyesи то всичко идва от отношението към общото ни дете с него Thinking.Ама ми се вижда сякаш странно той да разисква тия неща с мен и едва ли не да се оплаква/споделя/и двамата да си я обсъждаме ей така на кафе newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз не мога да разбера съвсем точно въпроса ти.Какво ненормално има в това да си споделяте,щом сте в добри отношения?Та това е най-добрия вариант при една раздяла.Аз все още нямам развод,но с мъжа ми сме разделени и той си има приятелка.В много добри отношения сме,бих казала като първи приятели или много близки роднини,виждаме се всеки ден,празнуваме заедно празници.Той също ми споделя,говорим си за всичко и си помагаме.
Теб какво точно те притеснява?
Виж целия пост
# 2
Може,защо не.
Виж целия пост
# 3
ами нали уж му е съпруга и живее сега с нея , newsm78би трябвало да я защитава ,ама сигурно и той вижда неправдата в нея спрямо нашето дете и затова,споделя Rolling Eyesабе странно нещо са човешките отношения ,иначе аз съм му много благодарна че успява да запази добрия тон и с мен и с детето си,ама оная не проумява че е получила един облагороден мъж и вместо да ми благодари.......... Joy Joy
Виж целия пост
# 4
Ами тези отношения са много хубави.За съжаление са рядкост.
Според мен бившия ти не е кон с капаци.Т.е. вижда кое е правилно и кое не.Мъчно му е на човека за отношението на сегашната към детето ви.Което е много хубаво.Рядко са такива мъже.Изглежда няма с кой да сподели човека,или пък може би тебе те чувства най-близка и съпричастна към проблема.Защото както той ,така и ти страдате за детето.То си е ваше.Кой ,ако не ти ще е съпричастен  към проблема.
Така,че главата горе.Сегашната му жена,ако има нещо против ,да вземе да си оправи отношението към детето.Пък тогава да изказва претенции.
Виж целия пост
# 5
Евала за отношенията  Peace И точно така според мен трябва да се държат двама нормални разведени: каквото било - било, сега детето е най-важно, и е редно да му се отделят необходимите грижи и внимание.

Сегашната му жена,ако има нещо против ,да вземе да си оправи отношението към детето.Пък тогава да изказва претенции.

 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 6
Що не си го вземеш обратно? Така ще имаш двама мъже. Wink
Виж целия пост
# 7
Естествено, че може да си говорите за нея, щом се засяга  и общо дете.  И естествено, че тя най-вероятно ревнува от Вашите отношения.
Виж целия пост
# 8
В много добри отношения сме,бих казала като първи приятели или много близки роднини,виждаме се всеки ден,празнуваме заедно празници.Той също ми споделя,говорим си за всичко и си помагаме.
Много странно.... newsm78
А какво ще кажеш, ако мъжа ти се среща всеки ден с бившата си (ако има такава) и празнуват заедно?
Едва ли ще мислиш така....
И ако ми кажеш, че няма да ревнуваш.... ще бъде върхът
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия