Ne iskat da mi napraviat kurtaj

  • 5 673
  • 5
Molia vi, kazete mi spored vas normalno li e sled kato razbrah ce imam kuho iaice lekarite da izcakvat estestveno da izhvarlia ploda? Jiveia v Kanada i sam otcaiana ot cialata im sistema. V 13 sedmica sam i vcera za parvi pat blagovoliha da me vidiat na ultrazvuk. Beshe ujasen shok. A sega cakam da napravia abort vkashti.
Виж целия пост
# 1
Миличка, мисля че не е много нормално според мен. Поне доколкото съм чувала в БГ правят аборт след като се види че яйцето е кухо. Не може ли да се консултираш с друг лекар?
Виж целия пост
# 2
На мен ми се струва направо жестоко да те карат в къщи да чакаш да направиш аборт! Ами ако стане(не дай биже) някоя беля,може да стане много зле! И на мен ми се струва че трябва да се консултираш с друг лекар.Само не знам дали в Канада е възможно и как стоят там нещата!
Стискам ти палци всичко да се оправи!
Виж целия пост
# 3
Цитат на: anic
Molia vi, kazete mi spored vas normalno li e sled kato razbrah ce imam kuho iaice lekarite da izcakvat estestveno da izhvarlia ploda? Jiveia v Kanada i sam otcaiana ot cialata im sistema. V 13 sedmica sam i vcera za parvi pat blagovoliha da me vidiat na ultrazvuk. Beshe ujasen shok. A sega cakam da napravia abort vkashti.

Blagodaria vi za otgovorite! Sega pregovariam i tarsia nacin za kurtaj, no vsicki nastoiavat kolko po-lesno se vazstanoviava jenata sled estestven abort. Ne znam kade sam popadnala i v koi vek?
Виж целия пост
# 4
Аз това го преживях преди 3 месеца.И аз исках да чакам да направя естествен аборт,но се оказа че те така или иначе те кюретират за да не остане нещо.Шанса да се изхвърли напълно всичко са минимални.
И не е добре да чакаш защото във всеки един момент можеш да направиш кръвоизлив и да стане по-зле.Ами ако си навън,ако си сама?!Така че настоявай-ако трябва излъжи-кажи че имаш болки и кървене.Тогава вече ще го направят.
Успех1
Виж целия пост
# 5
Действително практиката на запад е да се чака абортът да стане по естествен път.Но - не и в случаите на кухо яйце!Защото тогава организмът много бавно и трудно установява,че ембрионът не се развива,а едно забавяне може да има много сериозни последствия.Без да искам да те плаша,аз преживях същото преди около 5 месеца - и макар че на мен ми направиха аборта веднага щом разбрахме,мъртвата тъкан беше престояла в матката около три седмици,което беше довело до некрозиране и възпалителни процеси,без изобщо да съм имала признаци или кървене.
И категорично не е вярно,че организмът се възстановява по-бързо след аборт по естествен път!Не знам кой лекар ти го е казал това,но по възможност отиди при друг!И то по-бързо!
Ето линк към един прекрасен сайт,където можеш да получиш най-пълната и човешка информация за аборта,причините,последствията,протичане на самия аборт,протичане на периода след това и сравнение на възстановяването след естествен аборт и след кюртаж - на мен ми помогна страшно много и ме успокояваше във всичките последвали месеци - надявам се и за теб да е от помощ:
www.pregnancyloss.info
Пожелавам ти бързо и леко да мине,бързо да се възстановиш и не се отчайвай - кухото яйце няма последствия и не е показателно за една следваща бременност,а и след такива епизоди се забременява много по-бързо (аз самата забременях отново след третия цикъл на опити след като ни дадоха отново зелена светлина да опитваме).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия