Vamos a la playa! ИСПАНИЯ

  • 29 226
  • 293
                     





                     


               



                това сме ние

                                           
 




ANNET               Benidorm/Варна               
asto                   Santander/Свищов             
Rali_80               Madrid/Враца                     
GOYA                  Altea,Benidorm/ Павликени
clara                   Marbella/Русе                       
Dormilona           Ontenyente,Valencia/Шумен  Каролина





                                                     
                                                  
                                                                               


Хулиган4е       Ceuti,Murcia /Г.Оряховица Гергана Анабел 3г.
Марица             Valencia/Пловдив             Анна Мария 21/02/04
alest                  Valencia/София                Кристина 19/04/06

bari                    Tremp,LLeida/ Свищов     Алисия 04/11/04
Bec                     Azuqueca de Henares/Созопол 
dunda                Albacete/Плевен                Александър и Даниел
gery_to              Denia/Сливен                    Димитър 24/07/06
maripossa          Picassent /Кърджали        Пейко 25/04/95  и Николас 03/04/06
gaby_s               Elche/Габрово                    Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03

ru600                 Valencia /Плевен                 Никола 03/04/07
Teya                   Benidorm/Варна                  Ванина 01/04/93

Xapa                  Madrid/Сливен       
ROZI24               Roquetas de mar                  Хектор 28/07/06
Tаni-Bаrabani     Castellon/Плевен
Diddy                  Palma de Mallorca /София     Даниел 14/01/98
friki                     Collado Villalba/Ботевград     Андрес 07/10/06

geri79                 Villena/Плевен                       Мартин
Ameliya               Madrid
VIBORA               Madrid                                    Кристиана 21/03/05
Val                      Toledo /София                       Алекс   20/05/ 04
PepilotaG            Madrid/Пловдив                     Мариела 05/06/06
zorri t                  Getafe,Madrid/Пловдив         Милен и Виктория
Estrella ?




                     



               албум4ето ни




стерите ни теми4ки

                         



ИСПАНИЯ,новата теми4ка

Mucha fiesta,poco trabajo...ИСПАНИЯ

Semana Santa....ИСПАНИЯ

Aqui escriben las mamas mas guapas...ИСПАНИЯ




                         



                           

                      ДОБРЕ    ДОШЛИ
Виж целия пост
# 1
Пу първа на новата темичка!  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
 newsm44 Втора съм!
Виж целия пост
# 3
Бронзов медал за мене  Laughing
Виж целия пост
# 4
Ми хайде де, не го тормозете детето! Купете му едно братче и вие пък! Скръндзи такива     
 
Аз,аз съм скръндза... hahaha Ако можеше да купим готово изгледано на 5 години другото. Crazy Party
Виж целия пост
# 5
Ами хайде пу и за мен само с хубави неща да напълним темичката Peace
Виж целия пост
# 6

 Ако можеше да купим готово изгледано на 5 години другото. Crazy Party
На мен пък си ми харесват малките бебоци.Искам още,ама засега не  Mr. Green.Много са си слади4ки,въпреки тормоза,който ни налагат  Mr. Green.И аз не съм видяла тормоз,4е си спеше детето от първата нощ по цяла нощ.Яла си е винаги добре,не е искала никога да я нося и разнасям на ръце,занимава се и си играе сама,като имам работа /или съм на компа Embarassed/...Та искам друго,ама да е също толкова послушно Wink.
Марица,хайде ,не се 4уди,ами зарадвай Ани като се върне  Wink
Виж целия пост
# 7
Здравейте,

аз отначало ходех в един фризьорски салон, за подстригване, миене, ампула с витамини и дефузер с пяна ми взеха 22 евро и това преди 3 години. После се запознахме с едно момиче, българка, ходеше на училище за фризьори и към училището имаше фризьорски салон. Тя беше вече почти дипломирана и ходех при нея. Почти на края на всяко подстригване минаваше учител и помагаше да завършат. Не са ме окепазявали. После взех да ходя и на кичури. Правят ги с фолио, работят с материали на Вела и също оставах много доволна. Подстригването (миене, сешоар) е 4 евро, кичури на дълга коса, подстригване и прическа - 22 евро. После взех да я викам в къщи това момиче, че да давам парите на нея, но не ме направи добре, а и аз после забременях и не съм се боядисвала с нищо. После с малкия не ми се висеше в тия салони, че то там опашките големи и повиках една българка, била фризьорка в БГ. Понеже исках драстично да си скъся косата, намерих си прическа в нета и и я показвам, тя такава физиономия направи, че разбрах колко е била фризьорка. Добре, че косата ми е чуплива. Обикновено като ходя в БГ се глезя. А мъжо подстригвам аз с машинката, веднъж на месеца, няма какво толкова да му се подстригва. Имам една позната тук тя горката в чудо се видя с тия фризьорски услуги. Иска като се боядиса руса да не жълтее, особено корените, но по нейните думи не могли да я направят.Иначе и е коствало 65 евро.

Хайде, Марица, захващайте се с братчето/сестричето. Като гледам Ани каква е guapatona не се съмнявам, че и другото ще е хубавко.

Браво, Алест, честита работа! Така е, с малко се почва, важно е да почнеш и да се поокопитиш, че с това майчинство сме в пълна изолация. А и там в потока от хора, от случайно запознанство току виж излязла друга по-добра работа.

А за билетите - моя е 285 евро (и бил на промоция  Shocked ), за Митя 85 евро и за мъжо - 320 евро. Казах, че са подобни като на ROZI24, като говорех за моите с бебо. Мъжа ми ще дойде по-късно, през Мадрид и ще се върне с нас през Аликанте, може би за това е по-скъп.

Ха, Алест, готова си за друго, ама да е пак момиченце ако може. Ела да видиш малкия мъж как ме прави дива и щастлива. Все още се буди по 2 пъти нощем, а през деня от едно известно време се заиграва сам, повечето все ми висеше на ръцете. После защо ставали свекървещици мъжките майки.  Twisted Evil

Хайде че стана много.
Виж целия пост
# 8
alest,gery то хубаво да го зарадваме детето,но тя на въпроса ми"ЗаЩо ти е брат4е,мамо?"какво ми отговаря"За да го бия" Mr. Green А пък е много серт дете и не се и съмнявам,4е Ще го опердашва. smile3560 Тъй 4е спасението е голяма разлика.
От друга страна пък разказвала съм ви моите мъки докато бях бременна и раждането,после и тя е доста буйно дете,та сега ми светна пред о4ите.Порастна,разбира,възпитах я както трябва и ми е леко и свободно около врата. Whistling PartyИ после сега по новия закон,който е бил легално и с резиденция преди 01.01.2007 полу4ава право да работи за 4ужда сметка.Аз в понеделник се набутах по някакъв много нагъл на4ин в естранхерията,полицая не можа да ме удържи(или пък не искаше)та и вътре един господин ми го потвърди и ме изпрати по живо по здраво. Peace
Та затова не бързам с брат4ето или сестри4ето засега.Много искаме(то от мъжа ми какви агитации и подпитвания,Боже) две деца,но на този етап няма как.
gery,много евтинко при вас,бе жена това подстригване.А тук съЩо има една българка,фризьорка,оба4е тъкмо бях родила и не можех с беба да ида в салона където ходих и я викнах у дома.Трябваше да ми прави ки4ури.Кво прави тая жена,как се отплесна един ки4ур,та ми се пльосна в окото,незнам.Тогава обезумях от болка,за малко спрях да виждам и не повторих с нея.Предпо4итам си салона.
Виж целия пост
# 9
"ЗаЩо ти е брат4е,мамо?"какво ми отговаря"За да го бия" Mr. Green .
Joy Joy Joy
...после сега по новия закон,който е бил легално и с резиденция преди 01.01.2007 полу4ава право да работи за 4ужда сметка.Аз в понеделник се набутах по някакъв много нагъл на4ин в естранхерията,полицая не можа да ме удържи(или пък не искаше)та и вътре един господин ми го потвърди и ме изпрати по живо по здраво. Peace

4е защо ти трябваше да се буташ в тая естранхерия...Колко пъти сме го обсъждали?Нали затова беше и мойта борба...Ами така е,не са те излъгали.Ако искаш и линк ще ти изнамеря  Mr. Green
Сега остава работа да си намериш  Wink,ама хубава,по специалността...Ще стискам палци.


Трябва и аз да посетя фриз.салон в най скоро време.Така оби4ам да ми правят разни работи по косата.Преди се дразнех,като им кажех само връх4етата,пък те стрижеха по 3 пръста,ама сега ми е все тая.Пак съм с дълга коса сега,но бях и с къса,средна по скоро,но много свежа при4еска.Харесваше ми ,но си е трудна за поддържане късата коса...Само с боята бях на далавера,все имах за два пъти  Mr. Green.А сега и две не ми стигат.
Дълго време бях с 4ервена коса и много ми отиваше,но се уморих и сега искам ки4ури.Проблема е,4е мойта коса си е доста тъмна,да не кажа по4ти 4ерна,та незнам как ще стане.
Сега ми е боядисана не мога да кажа 4ак тъмно кестенява,ама си е тъмни4ка.Как мислите постижими ли са ки4урите или да не си правя илюсион  newsm78 Mr. Green.А...и ки4урите и аз ги искам пепеляви,а не жълти,4е на циганка ще замясам  Mr. Green.
Виж целия пост
# 10
Моми4ета,имам идея да сложа на първата страни4ка полезни линкове.Давайте идеи.Мислех си за
1.бг посолството
2.нещо за документите,ама трябва да се подберат линковете
3.авиокомпании
.....

Давайте идеи.Така няма да се питаме ве4но.То е ясно,4е ще се обсъжда пак,ама поне официална инфо да имаме закована.

Какво казвате?
Виж целия пост
# 11
Алест, с тъмна коса наистина трябва да е добър фризьор за да те направи с бели кичури. Но аз съм виждала на тъмна коса червени или кестеняви кичури, стои много хубаво и по-естествено.

Марица, евтино е, но е все пак училище, не са фризьори, рискуваш. Но няма гаранция, че в някои хубав салон няма да излезеш недоволна.

Ей, другите мами май са някъде навън. Днес беше ветровито при нас, но слънчево.
Виж целия пост
# 12
alest,знаех го,разбира се.Закона го 4етох,принтирала съм го.Оба4е повода ми да ида там беше друг,а и мога да кажа много ползотворен. Peace
За косата какво да ти кажа,на 4ерна коса много отиват 4ервени ки4ури,видях една мацка така и много красиво стоеше.А на 4ерно русо незнам,но пък можеш да експериментираш и Ще видиш дали Ще се полу4и.Пък ако не,какво толкова Ще се промениш после.
Гледах преди една седмица едно предаване и там казаха,4е сега е модно да се правят ки4ури с една идея по_светли от останалата коса.Резкия контраст не бил на мода.Но пък всеки коафьор си има собствено мнение по въпроса,та ако вземем да им се впрягаме... Laughing
gery,taka e навсякъде могат да те орезилят. Rolling EyesНапример с години в България ходех при една фризьорка.Беше страшно добра,имаше ужасно много клиентела.Тази година неЩо беше изпраЩяла тази жена,беше я избило на тотално късо подстригване.Та и мен ме подстрига зле,а после ходих да ме оправят другаде.Не ми е жал,заЩото косата ми расте ужасно бързо,сега е пак дълга,но ти става неприятно и не се връЩаш отново,когато не ти покрият изискванията.
alest,на коя 1 страни4ка искаш да пишеш това?
ЗаЩото в полезна информация за ЕС имаме публикуван материал за Испания,а като излезе неЩо ново винаги може да се допълни или модифицира.
А ако искаш да събереш вси4ки полезни линкове,Ще ти заема много място,заЩото има страшно много полезна информация.
Виж целия пост
# 13
Alest, и аз се колебая за същото - с тъмна коса съм, а искам светли, но не жълти кичури  Crazy Дай да ходим някъде заедно, та поне ако ни направят на плашила, да не сме сами  hahaha  hahaha А пък ако не станат руси, най-лесно е отгоре да им се сложи червена боя  Mr. Green
За линковете - на посолството всички го знаят, на Бг еър също. Аз билети търся и в румбо.ес или виахар.ком, също и дестиниа.ком

то хубаво да го зарадваме детето,но тя на въпроса ми "ЗаЩо ти е брат4е,мамо?" какво ми отговаря "За да го бия" Mr. Green

 tooth tooth tooth                  newsm65
Виж целия пост
# 14
Alest, и аз се колебая за същото - с тъмна коса съм, а искам светли, но не жълти кичури  Crazy Дай да ходим някъде заедно, та поне ако ни направят на плашила, да не сме сами  hahaha  hahaha А пък ако не станат руси, най-лесно е отгоре да им се сложи червена боя  Mr. Green
За линковете - на посолството всички го знаят, на Бг еър също. Аз билети търся и в румбо.ес или виахар.ком, също и дестиниа.ком



 

Весе,твойта коса е толкова хубава.Само ще си я съсипеш.То и аз май това "целя" с тези ки4ури,дето са ми влязли в главата  Mr. Green.Ама на,наумила съм си,4е искам да се слея с тълпата  Joy Joy.Нали куцо и сакато русо се прави,та и аз,като жабата  hahaha.
Един въпрос към теб  Mr. Green Sunglasses
Като се напрвим за резил и като трябва да си ходим две4ките...Коя къде ще ходи?Предпо4итам аз да дойда  Mr. Green Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия