незнам точно.....

  • 805
  • 6
Искам да споделя,но не знам точно как да го напиша.Как може човек да разбере дали означава нещо за някого,който ама по никакъв начин не би го изразил с думи по скоро би умрял.Имам едни особени отношения с един мъж(женен по документи ,но не и по- разбирания).Аз също съм.Работата е там ,че все се разбираме да спрем,а в крайна сметка нищо не спира и все продължава.Наскоро ми каза ,че трябва да се откажа.......ама сякаш той не може да се откаже.Не става на въпрос за сексуални отношения-А ЗА КАКВИ ПО-ДЯВОЛИТЕ???????Какво им е в мозъка на тия мъже????Никога нищо не казват,смятат го за проява на слабост ли????Съществува ли вечен флирт?Може ли един флирт да трае 5-6 години.Можеш ли с някого да се занимаваш толкова години и просто всичко да е на шега??????Ако някой има някакъв отговор по въпроса.....
Виж целия пост
# 1
Не разбрах точно какво имаш предвид и именно затова те питам - защо ти е да се забъркваш в такива сложни (да не употребя друга дума) взаимоотношения с когото и да било? На мен ми се вижда безсмислено, не се обиждай   Peace Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Не разбрах точно какво имаш предвид и именно затова те питам - защо ти е да се забъркваш в такива сложни (да не употребя друга дума) взаимоотношения с когото и да било? На мен ми се вижда безсмислено, не се обиждай   Peace Rolling Eyes

аз до колкото разбрах е забъркана от 5-6 години  newsm78
Виж целия пост
# 3
Ами аз така се забърках.Няма как вече да не е така,защото е факт.Крайна цел в случая няма....наистина е безсмислено,болезнено поне за мен,но тръпка ли е какво е .Ама хайде да се оставя мен на страна,той какво търси при мен?????Мъжете вкарват ли чувства като жените-ами аз да не съм от камък.Те как успяват нищо да не изпитват ако е така?
Виж целия пост
# 4
Играйка си човекът, повдига си самочувствието, а ти с кеф му партнираш - защо (и от какво) се оплакваш? Малко работа имаш явно, то скуката какви ли не "отношения" създава.
Виж целия пост
# 5
Играйка си човекът, повдига си самочувствието, а ти с кеф му партнираш - защо (и от какво) се оплакваш? Малко работа имаш явно, то скуката какви ли не "отношения" създава.
Е, може ли да си "играйка" 5-6 години newsm78? Голяма игра е паднала тогава...
Виж целия пост
# 6

Е, може ли да си "играйка" 5-6 години newsm78? Голяма игра е паднала тогава...


Ами може... играла съм я тази игра с години - въпрос на съвпадане на хора с определени качества. Ясно е, че не е "голямата-вълнуваща-любов-преодоляваща-всички-препятствия" - ако беше, досега единият от двамата щеше да направи първата крачка. Остава да е "начесване" на нужди - какви и защо, трябва да си отговори авторката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия