kolko ml

  • 8 294
  • 23
# 15
kapchoni
ne se otkazvai,napalno vazmojno e da ti se uveli4i koli4estvoto karma,stiga da poiska6 i da pravi6 vsi4ko v tazi posoka.pi6e6 ,4e dohranva6 mani4kata s 60 ml adaptirano,kato sled 40 min se izcejda6.vmesto da i dade6 tezi 60 ml,iz4akai tezi 40 min i i dai da su4e,sled kato izcejda6 tolkova,v gardite ostava o6te koli4estvo karma,no zabravih v poryadaka na kolko ml.znam ,4e sega sigurno vsi4ko ti se vijda ko6marno,povyarvai mi ,ako ustiska6 nyakolko dni da ya karmi6 4esto,vsi4ko 6te se opravi.zapomni ,4e kato i dava6 adaptirano mlyako sled karmene,tya se nayajda i nyama da iska da su4e primerno sled 30 min,a ako i daca6 primerno prez 4as da papa(vapreki 4e pla4e),malko po malko ne6tata 6te se normalizirat,pii pone po 2 litra te4nosti,kupi si i 4ai ot kopar,na men mnogo mi pomaga,s4ukvai si po 2 supeni laji4ki ot semencata i gi zalivai s 200ml kipya6ta voda,pii go na 2 pati predi hranene i e mnogo vajno da karmi6 prez no6ta,ne se otkazvai.stiskame ti palci
Виж целия пост
# 16
Много благодаря за съвета. Ще опитам и се надявам да стане. Още от както разбрах, че не й стига кърмата и трябва да дохранвам (така ми препоръча доктора) не мога да се успокоя. Имам страшно силно желание да я кърмя и няма да се отказвам.  Grinning
Виж целия пост
# 17
Чая " Лактогонно средство" е много ефикасен. Фирмата е СД"Шаркови и сие", но има и на други фирми. Този съдържа :

Копър - плод
Анасон - плод
Магданоз - плод
Резене - плод
Кориандър - плод

Две супени лъжици се заливат с 500 мл. кипяща вода. След като изстине, се прецежда и се изпива за 1 ден на 3-4 пъти.

При мене подейства даже по-силно от колкото исках. От онзи ден го пия и от нощес съм със запушени канали на едната гърда. Дойде ми токлкова кърма, че въпреки, че давам първо от болната, Боби още не може да я отпуши. А яде на през 2,5 ч...

А иначе и само копър действа, но е по-слаб.
Виж целия пост
# 18
Raya i az 6te opitam ot tozi 4ai,samo da go otkriya Simple Smile Kapchoni,i az ako slu6ah pediatarkata na malkata,otdavna 6tyahme da sme na adaptirano mlyako,no tuk mai4etata ot foruma stra6no mnogo mi pomognaha,taka 4e smelo napred i ne6tata 6te se opravyat Grinning pi6i pak kak varvyat ne6tata
Виж целия пост
# 19
Blagodaria vi mnogo mami Simple Smile . Az za sajalenie ne moga da se pohvalia mnogo Cry  zastoto mnogo kasno otkrih tozi forum i nie veche 1 mesec se dohranvame. Bebo veche kato izsuche gardite (zastoto i davam i ot dvete) po4va strashno da nervnishi i daje reve i si iska dopalnitelnoto. Mai samo sutrin gore-dolu sabiram okolo 50-60 ml ot gardite, zastoto sutrin e mnogo gladna, a ot shisheto pie samo 50 ml. Ot niakolko dni bebe Ani prez nosta spi i ne se hrani, koeto ot edna strana me radva, zastoto i az nai nakraia spia po 6-7 chasa Grinning  i moje bi zatova i sutrin imam poveche karma. Ste probvam vse pak tozi balgarskia chai i niama da se otkazvam Grinning
Виж целия пост
# 20
Kapchoni
golyama gre6ka e tova ,4e ne i dava6 da se hrani i prez ve4erta,pri men hraneneto prez ve4erta i 4estoto hranene uveli4iha karmata mi,i tova 4e ne i davah adaptirano mlyako sa6to,tova, 4e vse o6te ima jelanie da se karmi,ti dava 6ans da obarne6 ne6tata v polza na karmeneto.ne se predavai.pri nas polojenieto po4ti go byah izpusnala ot kontrol,no eto, 4e ve4e dve sedmici ya karmya(dano taka i da prodaljat ne6tata)tryabva samo da si mnogo mnogo uporita i posledovatelna v deistviyata si.razgledai o6te vednaj temite i statiite vav foruma,sagurna sam, 4e moje6 da se spravi6
Виж целия пост
# 21
Mili mami,
Kato se karmi na poiskvaqne kak ste s izlizaneto na razhodki i sas spaneto? Az sega probvam po tozi nachin i mi e mnogo trudno. Confused  Pochti ne ni ostava vreme za izlizane na razhodka, a sestra mi (ima 2 deca) mi kazva che e mnogo vajno da izlizame i to po dva pati na den. A za nostnoto hranene: tia kato zaspi se sabujda chak kam 5 sutrinta i to bez da otvaria ochite - ei taka si proplakva ili si pashka (mnogo zvuci izdava osobeno kato se napava da prucka), to i az ne moga da se sabudia. Wink
Виж целия пост
# 22
Цитат на: kapchoni
Mili mami,
Kato se karmi na poiskvaqne kak ste s izlizaneto na razhodki i sas spaneto? Az sega probvam po tozi nachin i mi e mnogo trudno. Confused  Pochti ne ni ostava vreme za izlizane na razhodka, a sestra mi (ima 2 deca) mi kazva che e mnogo vajno da izlizame i to po dva pati na den. A za nostnoto hranene: tia kato zaspi se sabujda chak kam 5 sutrinta i to bez da otvaria ochite - ei taka si proplakva ili si pashka (mnogo zvuci izdava osobeno kato se napava da prucka), to i az ne moga da se sabudia. Wink


А защо не кърмиш навън?Времето вече е достатъчно топло. Аз кърмих в парка цяла есен, има много кърмещи навън мами - не си струва да лишаваш и себе си и детето от разходки в хубавата пролет Grinning Ако те притеснява да кърмиш навън можеш да метнеш през рамо една тънка пеленка и се скривате Wink
Виж целия пост
# 23
otnosno no6tnoto hranene i moeto momi4ence ,ne se sabujda6e pone 6-7 4asa,no vsa6tnost ne trybva da ya sabujda6,samo ya vzima6 i i podava6 zarnoto i ako ne iska da go poeme,nastoyava6 leki4ko,bi trybvalo da si zasu4i bez problem.i sled kato se nahranite ,vednaga ya slagai v koli4kata i razhodkata e gotova,a i mam4e e savsem prava za karmeneto navan,ne se otkazvai
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия