педиатър, младост

  • 1 402
  • 5
Моля, препоръчайте педиатър Младост 2, 3
Виж целия пост
# 1
моята педиатърка е в 25 ДКЦ. Казва се д-р Катя Иванова. До момента съм много доволна от нея. Винаги се е отзовавала на мобилния телефон, идвала е и вкъщи и когато ни е викала в кабинета само веднъж се наложи да чакаме. Телефоните й са - кабинет: 976 75 51 и мобилен 0888 94 89 22. Приема сутрин на нечетни дати и слетобяд на четни. Подкрепяла ме е в кърменето и късното захранване на Пепи. Не ми е отказвала направление при необходимост.
Виж целия пост
# 2
Благодаря Дрина Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз също съм от Младост и са ме насочили към д-р Азади от 25 ДКЦ. Не съм говорила все още с нея, но мисля тези дни да го сторя. Успех в избора  Peace
Виж целия пост
# 4
Моята педиатърка също е в 25та п-ка и се казва д-р Валентина Неделчева.Уникален човек и педиатър Peace
Виж целия пост
# 5
предполагам че има и други добри педиатри при нас. Мои приятелки са доволни от други. Всичко си е индивидуално. Аз доста четох и разпитвах и така си прецених. Всъщност има една тема в раздела по градове имеа тема на мамите от Младост. На първата страница има координати на педиатри, магазини и т.н. Там също може да попиташ майките. Ето ти линк: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183504.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия