Пак въпросче за яслата в 8 ОДЗ в Борово

  • 617
  • 9
Момичета, първо да питам кога излизаха списъците с приетите деца, през юни или през май? Забравила съм какво ми казаха ooooh!

И още едно въпросче, има ли изисквания към децата, да могат да ходят на гърне, да не ползват памперс, биберони и други подобни? Или те си ги учат там? Че имаме проблем с гърнето нещо Rolling Eyes

Благодаря предварително на всички, които пожелаят да се включат с инфо по темата  bouquet
Виж целия пост
# 1
Момичета, никой ли не иска да помогне Praynig
Виж целия пост
# 2
До колкото си спомням от съобщенията, които са залепени около касата - списъците излизат на 30 юни. Поне миналата година беше така.
За яслата няма изискване да не ползват памперси, там все още са медицински сестри, а не учителки. Учат ги на всичко, помагат за хранене, гърнета и каквото трябва. Все пак нека някоя мама, която е минала през ясленски период да ти каже. Аз моята девойка успях да я запиша за първа група, ама тогава имахме проблеми понеже тя не искаше да се храни сама. Трябвало за първа група да могат да ходят само на гърне и да се хранят сами.
Виж целия пост
# 3
Мерси, мила  bouquet

Предполагам, че първа група е вече в детската градина, нали newsm78
Виж целия пост
# 4
До колкото си спомням от съобщенията, които са залепени около касата - списъците излизат на 30 юни. Поне миналата година беше така.
Как 30 юни? Нали навсякъде записването и потвърждаването е от 1 до 15 юни. Ако не потвърдиш до 15-ти, на мястото на детето ти, записват друго дете, от чакащите резерви.
Списъците в повечето ОДЗ-та са излязли вече.
Виж целия пост
# 5
До колкото си спомням от съобщенията, които са залепени около касата - списъците излизат на 30 юни. Поне миналата година беше така.
Как 30 юни? Нали навсякъде записването и потвърждаването е от 1 до 15 юни. Ако не потвърдиш до 15-ти, на мястото на детето ти, записват друго дете, от чакащите резерви.
Списъците в повечето ОДЗ-та са излязли вече.

Благодаря и аз чух нещо за 1-15 юни, ще проверя другата седмица  bouquet
Виж целия пост
# 6
Мога в понеделник да проверя и да ти кажа кога изкарват списъците.
А иначе моя мъник е в яслата и при записване една жена от персонала каза"без биби,без памперси и да се хранят сами".НО той нямаше как да изпълни нито едно от тези неща и не е имало проблем със сестрите в яслата.Много са мили и го учат на всичко:)
Виж целия пост
# 7
Извинявам се ако съм ви подвела. Тази седмица малката прескача градината, та няма да ходя до там да проверявам.
А това "без памперси, биби и да се хранят сами" е изискване за първа група на градината. В яслата ги учели. Ние прескочихме яслата и госпожите казаха, че си личело понеже не била научена като тези в яслата. Така че споко - ще научат детенце на всичко. За гърне - също ги учели..дори и в първа група да не е напълно приучено към гърне - помагат....В началото доста често ни връщаха торбички с мокри дрехи - по-малките деца имаха инциденти, но сега вече всичко е ок (аз лично съжалих горчиво, че не можах да запиша малката в яслата с набор 2004, сега е най-малка от набор 2003 и е много трудно)
Виж целия пост
# 8
Не знам кога точно ще ги изкарат, но преди 5 дни като плащах таксите на моите - списъци още нямаше.
Колкото до изискванията за яслата, нямат такива. Научиха Дани на всичко и да се храни сам и с гърнето ми помогнаха и да се преобличат ги учат. Да се преобличат ги учат и в първа група на градината.
Моите също са си в къщи тази седмица, но ако искате другата мога и аз да проверя дали няма списъци. Ако имаш нужда пиши тук или ЛС.
Успех.
Виж целия пост
# 9
Дали вече са изкарали списъци, някоя от вас знае ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия