Почистване на инокс

  • 481
  • 3
Имате ли представа как мога да възстановя матираната повърхност на печката ми, която е иноксова. Проблемът е че гаджето ми решил да я почисти Laughing Нооо,търкал търкал отвън с някакъв абразивен препарат и матираното паднало. А той ми се обажда по телефона и ми вика леле, как може да е толкова мръсна печката, нещо като кир пада. Като се прибирам изпаднах в ужас. Мислите ли че може да се матира пак? С препарат ли, на фирма ли да се обаждам, що ли ???
Виж целия пост
# 1
Мисля,е стореното е непоправимо.
Виж целия пост
# 2
Леле, съчувствам ти. Ей затова не давам аз никой да бара в моята територия, но пък едновременно с това се оплаквам, че не ми помагат.
Не знам дали е поправимо, но също така и не знам какво е паднало от печката- от моята нищо не може да падне- просто си е метал. newsm78 Твоята имитация на инокс ли е ?
Виж целия пост
# 3
Aмиии ъххх незнам да е имитация. След като се махна матираното отдолу си остана метал, но просто лъскав. Мисля си дали не се продава нещо като матиращо фолио, което просто да залепя и да си стане пак същата. Знам звучи много наивно, но ако някой чуе за нещо подобно моля да свирка !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия