Сгъваема врата

  • 7 446
  • 12
Здравейте,
какво ви е мнението за сгъваемите врати от този тип http://www.ziki-doors.com/prod.php?id=91

В коридора сме си заделили място за пералня, над нея сушилня и в съседство вграден гардероб. Но тъй като коридора не е особено широк, пък и на него излизат 5 врати търсим някакъв по-компактен вариант за отваряне на вратите.
Имате ли такива механизми, доволни ли сте и на коя фирма бихте препоръчали
Виж целия пост
# 1
Мислех да взимам от хармониките но тези тук са по красиви и по добре изолират според мен.Благодаря за идеята .
Виж целия пост
# 2
Мислех да взимам от хармониките но тези тук са по красиви и по добре изолират според мен.Благодаря за идеята .
За идеята, да добра е .. но доколко са издръжливи. При нас резервния вариант е хармоника
Виж целия пост
# 3
И на мен много ми харесват ,но няма къде да я сложим.
Виж целия пост
# 4
Нашият коридор е по-малък и от вашия,а на него излизат 4 врати.Като отворим вратата на банята,тя се блъска в едно гардеробче.
Баща ми имат такава врата-дървеба.плъзгаща се-много е тежка.Но иначе изолира добре,става за малко пространство.Ние мислехме за хармоника да сложим,но те не изолират добре шума и студа.Аз пък търся идея за подобна врата и за банята-освен всичко друго,тр. и да е влагоустоичива.Дайте идеи.
Виж целия пост
# 5
Гардероба в спалнята ни е с подобни врати - удобно е. Избрахме такива имено, защото няма много място. Не знам какъв точно е механизма обаче.
Виж целия пост
# 6
Mentolka,
a гардероба готов ли го взехте, от къде и ако някой ви го е правил, дали знае от къде е взел механизма..
от колко  време го имате
Виж целия пост
# 7
KOTE, по поръчка е правен, от хората които правиха цялата спалня. Ако искаш ще ти дам координати.
Виж целия пост
# 8
KOTE, изглежда ми много практична!
Виж целия пост
# 9
За практичното е практична и красива,  но майсторите се съмняват, че пантите няма да издържат и двете врати и че няма да изкара и 3 години
Ментолка давай координати на твоите майстори,  ако искаш тук, ако искаш на лични. А ти ли си поиска така да бъде направен или те ти го предложиха като вариант?
Виж целия пост
# 10
Коте,кой майстори ти дават гаранция 3 г. от Зикито ли???
Това е Добричка фирма и скоро поръчвах врата за мамини.Много сме доволни за сега,те осигуряват и подръжка.
Така че не е лошо да попиташ те каква гаранция ще ти дадат.
А варианта е определено по-добър от хармониката,която не знам дали и година -две ще издържи.Такива наблюдения имам аз.  Peace
Виж целия пост
# 11
Не  варненци са две момчета наши познати мебелисти (имат фирма, но не знам как се казва). А хармониката е яка, не я подценявай в мама вирее 10 години
Виж целия пост
# 12
КОТЕ, писах ти на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия