Сватба - сватбена агенция Evergreen гр.Варна

  • 4 191
  • 13
Здравейте!
Предстои ни сватба на 11.08.07г. и трябва да се уредят някой въпроси свързани с DJ, фото и видео заснемане и торта. Свързах се с сватбената агенция Evergreen и цената за услугата им е доста добра, но не знам дали мога да им се доверя. Те ми препоръчаха Реджи видео за DJ нищо не са казали. Искам да попитам някой ползвал ли е техните услуги и какви са отзивите му. И ако не сте ако може да ми препоръчате DJ, фотограф и сладкарски цех. Предварително Ви благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Не съм ползвала техните услуги и не смятам че ако имаш добри насоки и време е необходимо да плащаш за нещо такова.
Аз се жених преди година и мога да ти кажа аз на кого се доверих.
DJ ни беше Румен Черкезов.На мен лично много ми допадна защото всичко което си бяхме договорили го изпълни и проблем с музиката нямахме никаъв.Казват че е най-добрият в града,но може да има и други мнения за него.
Относно фото и видео съм чувала добри неща за Фотев,но не съм ги ползвала-имах познат с камера.
Това което те съветвам е да говориш с Черкезов и той да ти  препоръча и камера-те в кръчмарските среди се знаят.Мисля че няма да ти откаже
Виж целия пост
# 2
Прочетох доста добри отзиви за Румен Черкезов освен да му се обадя!Аз за това питам за отзиви, защото не съм сигурна дали имам нужда от услугите на сватбена агенция. просто тези неща са ми проблемни и затова се обръщам към Вас! Simple Smile
Виж целия пост
# 3
И наШата сватба беШе преz м. август (но преz 2004 год  Wink ) и проблемът беШе, 4е вси4ки муzиканти, DJ и т.н. са zаети, работят по комплексите  Sad 

За видео гореЩо препоръ4вам Видео Ани. Кадрите станаха много добри  Peace НаШ DJ беШе слаб, не му помня името ама по добре така  Laughing   Тортата я поръ4ахме от Давидоф и беШе 4удесна   chef  За фотограф ангажирахме един, който по принцип си живее в САЩ но беШе в града zа отпуска. Скъпи4ък беШе (500 лв) но снимките са дале4 по ка4ествени от вси4ки, които сме виждали при други фотографи иz града  Sick  Много държах на хубави снимки, те остават zа винаги. Тортата ако не е вкусна, голяма работа, вси4ки така или ина4е Ще са се наяли и се преживява. Но на лоШи снимки Щях да се ядосвам много.
Виж целия пост
# 4
Ей,забравих да кажа че тортата си я поръчахме от "Краев".Беше много вкусна и най-важното прясна! Цената не е висока - при нас беше 1,20 на парче, което за нашата сватба от 60 човека си струваше към 80 лв, а беше на 3 етажа.
Виж целия пост
# 5
Здравейте. Нашата сватба беше юни 2005 г. С жена ми сами обикаляхме по ресторанти, агенции, DJ, фото и видео. Накрая избрахме може би най-добрата комбинация- Румен Черкезов DJ, Фотев /видео/, Илиян Христов /фото/ . Горещо ви ги препоръчвам тези професионалисти. За нищо не сме съжалявали  с избора си. С всички станахме приятели и където се срещнем по сватби винаги  се сещат за нас с добри чувства. Ползвали сме ги и за други поводи /видео и фото/ и пак същато мога да кажа. Тортите ги поръчвахме в Крамер. Лично на мен ми харесаха, макар че имаше разминаване в това което искахме като вид и вкус и крайния резултат. Успех.
Виж целия пост
# 6
За СТОЯНОВ ВИДЕО & ФОТО чух доста добри отзиви. А тези Фотеви имат ли сайт, че нещо не мога да им намеря координатите.
Виж целия пост
# 7
AIvanova  Фотев видео доколкото знам нямат сайт, но мога да пусна телефоните им довечера. А ако се колебаеш за видео оператор най-добре вземете изгледайте няколко сватби на ваши познати, които са снимани от различни оператори и си преценете кои видео албуми ви харесват най-много. Иначе Фотев предлагат и фото .
Виж целия пост
# 8
Ще съм ти благодарна ако ми дадеш някакви техни координати.
Виж целия пост
# 9
Телефонът на Фотеви е 50-92-24
0888229540 и 0888212155
Виж целия пост
# 10
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Нас ни заснимаше Валя (жената на Фотко), а той и дъщерите му правят монтажа на видео албума. Офис-апартамента им е във Възраждане в блок срещу КООП-а горе-долу се пада.
Виж целия пост
# 12
Здравей,
нашата сватба беше преди година и фирмите който използвах са:
- видео/ДВД/- Орка Студио- имат офис във ФК, www.orkastudio.com- търси Диана Настева, аз останах очарована/ и от цената и от качеството/
- фото албум- Слав Неделчев / 444-810,0877315477,0899263366,0889112863- цената беше около 150 лв,/няколко ДЖД-та + албум и около 150 обработени и разпечатани снимки за албума/
- за DJ използвах услугите на импресарска агенция, тел на собственика е 0888340486/ Иво/- цената е :гайда и акордеон за вкъщи- свириха около 1 час- 60 лв.
озвучаването за сватбата- 130 лв., бяха двама човека и бяха до като си тръгна и последния човек- 130 лв.
Виж целия пост
# 13
Мисля че би ви било полезно да погледнете www.party-jack.com ще намерите полезна информация за сва6ата. както и за други поводи:) Колкото до Реджи Видео до колкото знам е един от най добрите във варна. Фотограф е на кмета. Както и на всички мероприятия в спортна зала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия