строителна фирма, за ремонт в апартамент

  • 3 983
  • 19
Здравейте, знаете ли някоя добра и не много скъпа строителна фирма, която да направи ремонт в апартамента ми.  newsm41Събирам мнения и отзиви. atwork
Виж целия пост
# 1
Зависи за какъв ремонт се касае.Ние направихме водопровода.А също и известни строително-довършителни неща.Но всичките бяха при различни майстори.
Виж целия пост
# 2
напиши за какво по точно става дума. мога да ти препоръчам моите. дават срок на изпълнение и съм много доволна.
Виж целия пост
# 3
Става въпрос за основен вътрешен ремонт.
Виж целия пост
# 4
моите майстори,  които съм ползвала и съм доволна са : шпакловка и замазка, фаянс, теракота, монтиране и свързване на санитария, окачени тавани и гипсокартон, ламинат и паркет,  PVC и алуминиеви дограми и врати. ако някакъв такъв ти трябва мога да ти дам координати да си разбереш подробности. информацията ми е съвсем прясна , аз съм от 1 месец в новия апартамент
Виж целия пост
# 5
да точно такива newsm10
Виж целия пост
# 6
и аз, моля. трябва ми някой, който да налепи плочки на едн амного малка баничка в ателието ни. моля прати и на мен телефон.
Виж целия пост
# 7
моите майстори,  които съм ползвала и съм доволна са : шпакловка и замазка, фаянс, теракота, монтиране и свързване на санитария, окачени тавани и гипсокартон, ламинат и паркет,  PVC и алуминиеви дограми и врати. ако някакъв такъв ти трябва мога да ти дам координати да си разбереш подробности. информацията ми е съвсем прясна , аз съм от 1 месец в новия апартамент
Моля те за инфо колко ви струваше всичко това, ако не е тайна? И За колко голям апартамен е това?
Виж целия пост
# 8
bisac, може ли контактите на тази фирма? Ако искаш пиши на ЛС.
Благодаря!
Виж целия пост
# 9
Да споделя малко опит... Не знам защо но напоследък съм станал върл фен на гипскартона. С мой приятел (бях останал без работа за няколко месеца) направихме няколко основни ремонта на апартаменти. По време на 1-вия ремонт ни се наложи да изправим една култово крива стена. След като потрошихме няколко торби гипс и той накрая падна сменихме тактиката из основи. Викнахме 3 мангала и за 2 дена смъкнаха мазилката до тухла в целия апартамент. После напръскахме съвсем леко и мах. тънко нова мазилка (не повече от 1см.) после скара, вата, изцяло нова ел. инсталация и накрая гипс картон. Съжалявам че не го снимахме... Педантично прави стени, после всичко по проект си пасна като пъзел по предварителния проект. Единственото оскъпяване дойде от загубата на няколкото торби гипс, леката мазилка и наема на мангалите да свършат черната работа и допълнителния контейнер с боклук.

ако имате време и мерак за този вариант може и доста еФтино да Ви излезе ето как се монтира гипскартон на KNAUF

Users Manual на БГ Simple Smile https://ftp://84.242.142.100/Knauf
Виж целия пост
# 10
моите майстори,  които съм ползвала и съм доволна са : шпакловка и замазка, фаянс, теракота, монтиране и свързване на санитария, окачени тавани и гипсокартон, ламинат и паркет,  PVC и алуминиеви дограми и врати. ако някакъв такъв ти трябва мога да ти дам координати да си разбереш подробности. информацията ми е съвсем прясна , аз съм от 1 месец в новия апартамент
Може ли и за мен коорднатите?
Виж целия пост
# 11
ако може и на мен координати на фирмата.Предстои ни цялостен ремонт.
Виж целия пост
# 12
Преди година правих ремонт в Бг. Използвах фирма. Питах ги за срока- казаха 20 дни и на 20-я ден бяха готови. Много интересно процедираха. Казах какво искам, пуснаха ми оферта и докато не я подписах не започнаха да работят. С всяка моя прищявка и изменение действаха така. Платих като завършиха всичко, точно толкова колкото беше офертата. И то не на майстора , а във фирмата. Имат офиси в София и Варна. Цените на поставяне на плочки /например изках на 45 градуса/ бяха като на обикновенните/, на другите места ми искаха различни цени според ориентацията на плочката/.
Виж целия пост
# 13
Преди година правих ремонт в Бг. Използвах фирма. Питах ги за срока- казаха 20 дни и на 20-я ден бяха готови. Много интересно процедираха. Казах какво искам, пуснаха ми оферта и докато не я подписах не започнаха да работят. С всяка моя прищявка и изменение действаха така. Платих като завършиха всичко, точно толкова колкото беше офертата. И то не на майстора , а във фирмата. Имат офиси в София и Варна. Цените на поставяне на плочки /например изках на 45 градуса/ бяха като на обикновенните/, на другите места ми искаха различни цени според ориентацията на плочката/.
та, коя е фирмата newsm78
Виж целия пост
# 14
Мога да ти дам тел на офиса им вав Варна ако желаеш на лични
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия