Пюрета Ганчев?

  • 2 011
  • 42
Моля ,майките даващи тези пюрета ми пишат как и с какви захранихте вашите бебоци?Както и кои пюрета са добри и кои кофти-което е относително за всеки бебок Thinking
Виж целия пост
# 1
На мен всички плодови ми харесват-всички зеленчукови не ми допадат.
Виж целия пост
# 2
Аз,не съм и не бих захранвала с Ганчев NaughtyЗапочнах да давам пюретата от тази марка към 10 месец.Те не са еднокомпонентни и според мен не са подходящи за захранване Peace
Виж целия пост
# 3
аз давах домашни,не смятам че ганчев стават за захранване,освен плодовите
Виж целия пост
# 4
Започнах с ябълка мисля. После ябълка и морков.
Виж целия пост
# 5
сиска какво ще рече че не са "еднокомпонентни" Thinking
ти с хип ли почна?
Виж целия пост
# 6
Ами ще рече,че не са само от един зеленчук,а от няколко.
Плодовите малкия доста ги ядеше,но зеленчукови се принудих да му правя домашни.Категорично отказа да  яде на Ганчев
Виж целия пост
# 7
На мен всички плодови ми харесват-всички зеленчукови не ми допадат.
Peace
Виж целия пост
# 8
Аз захраних моя бебо с ябълка на "Ганчев" и мисля да продължа с ябълка и морков.На бебо му харесва и се чувства добре.Пак и хубавото е 4е ги има навсякъде  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз захраних с плодови на Хип и продължих с плодовите на Ганчев Grinning. Ивчо много ги обича Grinning. Колкото до зеленчуковите не съм взимала, тъй като в тях има сухо мляко, я ние сме с АБКМ. Зеленчуковите и местните му ги правя аз в къщи Wink
P.S. Пробвай и плодовите на Овко и тях много ги обичаме Laughing
Виж целия пост
# 10
аз не съм давала още на Ганчев, имам даже едно, но го държа като пораснем още малко от скоро се захранваме и не мисля, че е подходящо
Виж целия пост
# 11
Захраних със зеленчукови на Хип и продължих с тези на Ганчев.
Ганчев не ми се сториха подходящи за захранване.
Виж целия пост
# 12
Моята дъщеря категорично отказа домашно приготвени пюрета, опита всички пюрета на Хип и накрая прояде Ганчев, единствено и безусловно. Въпрос на вкус. На мен изобщо не ми харесваше консистенцията на Хип - те са като гипс, трябва да се разреждат. Иначе в много от пюретата на Ганчев има мляко и/или някаква мазнина, има и такива с домати. Всички тези неща се водят подходящи за по-късна възраст - примерно 6-ти, 7-ми месец. Мен лично не ме е спирало това, аз си хранех детето, без да се задълбочавам в съдържанието. Яла е и домати и мляко и горски плодове много преди 6-тия месец. Нямаше проблем при нея, но всяко дете си е индивидуално. Плодови пюрета на Ганчев обаче не съм давала , защото са със захар.
Виж целия пост
# 13
Аз захраних с плодовите на Ганчев - много ги хареса. Със зеленчуковите въпроса е друг - въобще не ги иска, но така е не само с на Ганчев. Сега правя всичко в къщи.
Виж целия пост
# 14
сиска какво ще рече че не са "еднокомпонентни" Thinking
ти с хип ли почна?

Глухарче ти е отговорила за еднокомпонентните PeaceАз,съм давала Хаме,Хип и Гербер PeaceОвко не съм давала!
Захранавала съм след 6месец със зел.пюре Peace!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия