Препоръчайте ми бебешко олио

  • 4 386
  • 21
Трябва да купя козметика за бебо, но съм объркана с марките. чета, че отзивите за Джонсън са доста неласкави, а аз именно това ползвах с първото ми дете преди 6 години.
Моля, ви да споделите от каква марка олио сте доволни в момента Hug
Виж целия пост
# 1
За лятото олио абсурд NaughtyИзбери си мляко!Аз,ползвам A-derma Peace
Виж целия пост
# 2
Лично аз си я мажа със сусамово олио. Но ти препоръчвам горещо от бебешката козметика Мустела. Peace
Виж целия пост
# 3
Цялата ни козметика е на Бюбхен.
Виж целия пост
# 4
Mustela нямат олио. Аз лично ти препоръчвам Chicco - олиото е страхотно, не е много течно (като на Johnson например, с което се оливах страшно), мирише хубаво и не оставя следи по дрехите. Не алергизира - синът ми имаше алергия към белтъка на кравето мляко, но не се обрина от това олио. Но наистина, ако бебечо е над 6 м., мисля че вече можеш да пробваш да го мажеш с хидратиращо мляко. Може да си вземеш тестер от някоя аптека, за да видиш кое ти допада.
Виж целия пост
# 5
От самото начало ползвам козметиката на Бюбхен и съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 6
аз също някога бях дожолна от Джонсън но след 5 години за нищо не стажа-сега ползжам Бюбхен и съм много доволна-ползвах до към края на юни полсе минах на мляко,пробвах и на чико но на нас не ни понася Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ние сме с Нивеа, понася ни страхотно  Laughing
Виж целия пост
# 8
Препоръчвам Бюбхен. Аз съм много доволна от това олио.
Виж целия пост
# 9
Доволна съм от Бюбхен Peace
Виж целия пост
# 10
Мустела!
 Peace
Виж целия пост
# 11
С малкия ползвах Бюбхен и бях доволна, сега пак взех Бюбхен. По принцип сега топлите месеци е хубаво да се ползвам мляко, аз сега един месец ще я мажа с олио, защото и е много суха кожата и после минаваме на мляко и зимата пак ще се мажем с олио  Peace

Мустела цъщо е много хубава козметика ама ми идва малко скъпа на мен.
Виж целия пост
# 12
По принцип козметиката на Бюбхен е хубава и не е скъпа ползвали сме доста неща,но именно от олиото получихме обриви.И аз като другите майки не ти препоръчвам да ползваш олио през лятото.
Виж целия пост
# 13
СЕБА МЕД или МУСТЕЛА  Naughty
а що се касае за 'не на олиото през лятото' - има достатъчно време да изхабиш поне една опаковка олио, преди да влезе в сила това правило  Wink
Виж целия пост
# 14

Имат, разбира се


Аз ползвам олиото на Бюбхен, но като свърши минавам на мляко на Чико.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия