за дуо пюретата

  • 536
  • 4
Привет! Hug
Искам да питам мамите, давали от дуо пюретата на Нестле (има ли други не знам) отделени ли са или са просто едно върху друго. (Ако ме разбрахте  Crazy ) Нали уж рекламата им в брошурката е, че "едно от предимствата е, че Вие сами можете да определите количеството месо и зеленчуци за една порция, в зависимост от вкуса на Вашето дете" (преписвам буквално) Как става тогава да "стигнеш" до долното, без да го разбъркаш? И примерно - в пюрета Морков с пиле, месното само от месо ли е? Споделете опит!
И сори пак за глупавите въпроси Blush  bouquet
Виж целия пост
# 1
Едно върху друго са. Аз лично разбърквах и давах цялото. Или ако ми остане, така разбъркано си стои за другия ден. Като изгребеш половината горно (но вертикално, не хоризонтално) можеш да си измъкнеш и от долната половина. Не, бялото определено не е само месо, там са и картофите, ориза, зависи от какво е пюрето. Цветното са цветните зеленчуци - зелен фасул, грах, моркови, домати и т.н.
Виж целия пост
# 2
Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 3
И а звинаги съм ги разбърквала и съм давала цялото.
Виж целия пост
# 4
АЗ предпо4итам да ги изсипвам ( 2-те 4асти) в 4инийка и да си давам от което искам.Най-4есто ги смесвам, но все пак  нали това е целта им Wink-да се усещат отделните вкусове Laughing
МАежду другото не си мисли 4е светлата 4аст е месо Naughty.На етикета пишеше мисля 8 или 9%  месо, което определено не е 50 % от пюрето. Явно са смесили там картофената 4аст newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия